Logica

324 гри за 2026 рік · остання гра 1 лис 2026
20 турнірів ·1× переможець
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 43.0% (34/79) 48.5% (49/101) 79 ігор
Доп/гру 0.15 за 79 ігор 0.14 за 101 гру 79 ігор
Мирний 28.3% (13/46) 48.2% (27/56) 46 ігор
Шериф 60.0% (6/10) 33.3% (4/12) 10 ігор · мало
Мафія 56.3% (9/16) 54.5% (12/22) 16 ігор
Дон 85.7% (6/7) 54.5% (6/11) 7 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 324 клубні 93 · турнірні 231
Win-rate 47.8% 155/324
Бали 202.00 з них 52.06 допами · штраф віднято Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 27
Штрафи 8.87

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 72.7% 24/33
мафія 61.9% 39/63
мирний 41.3% 78/189
шериф 35.9% 14/39

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 189 58.3%
мафія 63 19.4%
шериф 39 12.0%
дон 33 10.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 20 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Batman Cup - Casino Royale
2 4× друге місце Финал Лето · Brooklyn · Frozen Heat · Тайный гость
3 3× третє місце GingerBread Cup · Gatsby Cup · Осень Финал
Номінації
MVP ×2 Brooklyn · Тайный гость
Найкращий гравець міста ×2 Осень Финал · Тайный гость
Найкращий гравець мафії ×2 Brooklyn · Frozen Heat

Підсумки за турнірами

Турнірів 20 231 гра
Фіналів 15 75.0% турнірів
Подіумів 8 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Batman Cup - Casino Royale
У середньому топ-43.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 20 15 1 з 10

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
Финал Лето фінал 1 листопада 2026 · CLM ігор 10 · перемог 6 · бали 7.90 · допи +2.10 · штраф −0.20 · ПУ 1
8 з 22 топ-36.4%
Black List Cup фінал 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 16 · перемог 9 · бали 11.67 · допи +2.76 · штраф −0.39 · ПУ —
11 з 30 топ-36.7%
Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 12 · перемог 6 · бали 8.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ —
12 з 21 топ-57.1%
Big 10 5–6 вересня 2026 · CLM · Монреаль ігор 12 · перемог 4 · бали 5.10 · допи +1.70 · штраф −0.60 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
47 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 61.5% (16/26)
Максимум допів за гру
+0.70 · СуперПупер Cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.50 · Tulip Cup, Відбіркові

Активність

50 ігрових днів, з них 29 турнірних · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
324 гри · частки рахуються від них
1 29 9.0% 41.4% 12/29
2 36 11.1% 52.8% 19/36
3 38 11.7% 52.6% 20/38
4 29 9.0% 48.3% 14/29
5 28 8.6% 60.7% 17/28
6 32 9.9% 43.8% 14/32
7 32 9.9% 46.9% 15/32
8 33 10.2% 48.5% 16/33
9 33 10.2% 48.5% 16/33
10 34 10.5% 35.3% 12/34
189 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 14 7.4% 35.7% 5/14
2 21 11.1% 47.6% 10/21
3 22 11.6% 45.5% 10/22
4 13 6.9% 46.2% 6/13
5 19 10.1% 47.4% 9/19
6 18 9.5% 33.3% 6/18
7 19 10.1% 47.4% 9/19
8 20 10.6% 45.0% 9/20
9 19 10.1% 31.6% 6/19
10 24 12.7% 33.3% 8/24
39 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 6 15.4% 16.7% 1/6
2 4 10.3% 25.0% 1/4
3 2 5.1% 50.0% 1/2
4 6 15.4% 16.7% 1/6
5 1 2.6% 100.0% 1/1
6 4 10.3% 25.0% 1/4
7 3 7.7% 33.3% 1/3
8 4 10.3% 25.0% 1/4
9 5 12.8% 60.0% 3/5
10 4 10.3% 75.0% 3/4
63 гри за мафія · частки рахуються від них
1 5 7.9% 80.0% 4/5
2 6 9.5% 50.0% 3/6
3 10 15.9% 60.0% 6/10
4 7 11.1% 57.1% 4/7
5 4 6.3% 100.0% 4/4
6 8 12.7% 62.5% 5/8
7 7 11.1% 57.1% 4/7
8 6 9.5% 66.7% 4/6
9 7 11.1% 71.4% 5/7
10 3 4.8% 0.0% 0/3
33 гри за дон · частки рахуються від них
1 4 12.1% 50.0% 2/4
2 5 15.2% 100.0% 5/5
3 4 12.1% 75.0% 3/4
4 3 9.1% 100.0% 3/3
5 4 12.1% 75.0% 3/4
6 2 6.1% 100.0% 2/2
7 3 9.1% 33.3% 1/3
8 3 9.1% 66.7% 2/3
9 2 6.1% 100.0% 2/2
10 3 9.1% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.