Sparta

42 гри за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
New York, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 31.0% (9/29) 20.0% (2/10) 29 ігор
Доп/гру 0.10 за 29 ігор 0.07 за 10 ігор 29 ігор
Мирний 35.3% (6/17) 20.0% (1/5) 17 ігор
Шериф 16.7% (1/6) — 6 ігор · мало
Мафія 33.3% (2/6) 20.0% (1/5) 6 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 42 клубні 26 · турнірні 16
Win-rate 31.0% 13/42
Бали 15.22 з них 3.66 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 3
Штрафи 1.69

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 34.8% 8/23
шериф 28.6% 2/7
мафія 25.0% 3/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 54.8%
мафія 12 28.6%
шериф 7 16.7%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 22 Black List Cup
У середньому топ-45.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 10 з 22

Останні турніри

10 з 22 топ-45.5%
Black List Cup фінал 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 16 · перемог 6 · бали 7.12 · допи +1.56 · штраф −0.69 · ПУ 3

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
15 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 32.0% (8/25)
Максимум допів за гру
+0.60 · №26800105
Найбільший штраф
−0.50 · №18300101

Активність

10 ігрових днів, з них 2 турнірні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
42 гри · частки рахуються від них
1 3 7.1% 0.0% 0/3
2 5 11.9% 20.0% 1/5
3 3 7.1% 100.0% 3/3
4 5 11.9% 40.0% 2/5
5 5 11.9% 20.0% 1/5
6 7 16.7% 0.0% 0/7
7 3 7.1% 33.3% 1/3
8 2 4.8% 0.0% 0/2
9 6 14.3% 50.0% 3/6
10 3 7.1% 66.7% 2/3
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 8.7% 0.0% 0/2
2 2 8.7% 0.0% 0/2
3 2 8.7% 100.0% 2/2
4 3 13.0% 33.3% 1/3
5 1 4.3% 0.0% 0/1
6 6 26.1% 0.0% 0/6
7 2 8.7% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 13.0% 66.7% 2/3
10 2 8.7% 100.0% 2/2
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 28.6% 0.0% 0/2
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 28.6% 50.0% 1/2
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 16.7% 50.0% 1/2
5 2 16.7% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 2 16.7% 0.0% 0/2
9 3 25.0% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.