Kot_Begemot

51 гра за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 40.0% (2/5) 42.1% (8/19) 5 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 5 ігор 0.06 за 19 ігор 5 ігор · мало
Мирний 25.0% (1/4) 25.0% (2/8) 4 гри · мало
Шериф — 0.0% (0/1) 0 ігор
Мафія — 62.5% (5/8) 0 ігор
Дон 100.0% (1/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 51 клубні 41 · турнірні 10
Win-rate 49.0% 25/51
Бали 25.90 з них 4.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 5
Штрафи 3.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 61.5% 8/13
мирний 41.4% 12/29
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 56.9%
мафія 13 25.5%
дон 5 9.8%
шериф 4 7.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 10 Финал Весны
У середньому топ-80.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 8 з 10

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
Финал Весны фінал 28 червня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 5 · бали 4.50 · допи +0.30 · штраф −0.80 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
червень 2026 — 42.1% (8/19)
Максимум допів за гру
+0.70 · №15600103

Активність

13 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
51 гра · частки рахуються від них
1 3 5.9% 66.7% 2/3
2 3 5.9% 66.7% 2/3
3 3 5.9% 66.7% 2/3
4 7 13.7% 42.9% 3/7
5 7 13.7% 57.1% 4/7
6 6 11.8% 50.0% 3/6
7 3 5.9% 33.3% 1/3
8 7 13.7% 42.9% 3/7
9 4 7.8% 25.0% 1/4
10 8 15.7% 50.0% 4/8
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 3.4% 100.0% 1/1
3 2 6.9% 50.0% 1/2
4 6 20.7% 50.0% 3/6
5 3 10.3% 33.3% 1/3
6 4 13.8% 25.0% 1/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 13.8% 50.0% 2/4
9 3 10.3% 33.3% 1/3
10 6 20.7% 33.3% 2/6
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 3 75.0% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 23.1% 66.7% 2/3
2 2 15.4% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 4 30.8% 75.0% 3/4
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.7% 100.0% 1/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.