Toki

169 ігор за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
9 турнірів ·3× переможець
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 59.1% (26/44) 61.9% (26/42) 44 гри
Доп/гру 0.12 за 44 гри 0.17 за 42 гри 44 гри
Мирний 35.0% (7/20) 56.0% (14/25) 20 ігор
Шериф 60.0% (3/5) 0.0% (0/3) 5 ігор · мало
Мафія 82.4% (14/17) 90.0% (9/10) 17 ігор
Дон 100.0% (2/2) 75.0% (3/4) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 169 клубні 75 · турнірні 94
Win-rate 50.3% 85/169
Бали 103.87 з них 21.28 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 19
Штрафи 5.70

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 12/15
мафія 67.4% 31/46
шериф 41.2% 7/17
мирний 38.5% 35/91

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 91 53.8%
мафія 46 27.2%
шериф 17 10.1%
дон 15 8.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 3× переможець Карточный домик · Pink Cup · Ералаш
3 1× третє місце Ladies Cup
Номінації
MVP ×1 Ералаш
Найкращий гравець мафії ×1 Ералаш

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 94 гри
Фіналів 8 88.9% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 23 Pink Cup
У середньому топ-40.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 9 8 1 з 23

Останні турніри

1 з 10 перемога
Карточный домик фінал 25 жовтня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 7 · бали 7.50 · допи +0.70 · штраф −0.20 · ПУ 1
22 з 22 топ-100.0%
Black List Cup 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 4 · перемог 2 · бали 2.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
4 з 30 топ-13.3%
Judgement Day: Divinity Cup фінал 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 16 · перемог 9 · бали 12.89 · допи +3.18 · штраф −0.30 · ПУ 1
1 з 23 перемога
Pink Cup фінал 3–4 липня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 14 · перемог 9 · бали 12.52 · допи +2.40 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
22 гри
Найкращий місяць
червень 2026 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.60 · №25600106
Найбільший штраф
−0.70 · No More Masks, Відбіркові

Активність

33 ігрові дні, з них 12 турнірних · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
169 ігор · частки рахуються від них
1 17 10.1% 58.8% 10/17
2 14 8.3% 71.4% 10/14
3 17 10.1% 52.9% 9/17
4 21 12.4% 66.7% 14/21
5 13 7.7% 23.1% 3/13
6 15 8.9% 46.7% 7/15
7 18 10.7% 55.6% 10/18
8 17 10.1% 23.5% 4/17
9 17 10.1% 64.7% 11/17
10 20 11.8% 35.0% 7/20
91 гра за мирний · частки рахуються від них
1 5 5.5% 40.0% 2/5
2 9 9.9% 55.6% 5/9
3 9 9.9% 55.6% 5/9
4 10 11.0% 60.0% 6/10
5 9 9.9% 22.2% 2/9
6 11 12.1% 36.4% 4/11
7 10 11.0% 50.0% 5/10
8 9 9.9% 11.1% 1/9
9 8 8.8% 37.5% 3/8
10 11 12.1% 18.2% 2/11
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 17.6% 66.7% 2/3
2 1 5.9% 100.0% 1/1
3 1 5.9% 0.0% 0/1
4 1 5.9% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 1 5.9% 0.0% 0/1
8 3 17.6% 0.0% 0/3
9 3 17.6% 66.7% 2/3
10 3 17.6% 33.3% 1/3
46 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 9 19.6% 66.7% 6/9
2 3 6.5% 100.0% 3/3
3 5 10.9% 60.0% 3/5
4 7 15.2% 71.4% 5/7
5 3 6.5% 0.0% 0/3
6 2 4.3% 100.0% 2/2
7 4 8.7% 75.0% 3/4
8 3 6.5% 33.3% 1/3
9 4 8.7% 100.0% 4/4
10 6 13.0% 66.7% 4/6
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 2 13.3% 50.0% 1/2
4 3 20.0% 66.7% 2/3
5 1 6.7% 100.0% 1/1
6 1 6.7% 100.0% 1/1
7 3 20.0% 66.7% 2/3
8 2 13.3% 100.0% 2/2
9 2 13.3% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.