Batman

475 ігор за 2026 рік · остання гра 4 лис 2026
26 турнірів ·1× переможець
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 52.9% (63/119) 44.6% (74/166) 119 ігор
Доп/гру 0.13 за 119 ігор 0.12 за 166 ігор 119 ігор
Мирний 48.0% (36/75) 42.4% (42/99) 75 ігор
Шериф 44.4% (4/9) 46.7% (7/15) 9 ігор · мало
Мафія 62.5% (15/24) 48.6% (17/35) 24 гри
Дон 72.7% (8/11) 47.1% (8/17) 11 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 475 клубні 169 · турнірні 306
Win-rate 47.4% 225/475
Бали 256.53 з них 61.09 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 37
Штрафи 35.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 70.8% 34/48
мафія 54.6% 53/97
шериф 42.9% 18/42
мирний 41.7% 120/288

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 288 60.6%
мафія 97 20.4%
дон 48 10.1%
шериф 42 8.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 26 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Тайный гость
2 1× друге місце Ocean Drive Cup
3 2× третє місце Финал Весны · Чашка Cup
Номінації
Найкращий гравець мафії ×3 Big 10 · Red lives matter · Hakuna Matata

Підсумки за турнірами

Турнірів 26 306 ігор
Фіналів 19 73.1% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Тайный гость
У середньому топ-59.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 26 19 1 з 10

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
Финал Лето фінал 1 листопада 2026 · CLM ігор 10 · перемог 5 · бали 5.04 · допи +0.60 · штраф −1.00 · ПУ 2
5 з 11 топ-45.5%
Бубновый Король фінал 17 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 7 · бали 7.50 · допи +1.70 · штраф −1.20 · ПУ —
14 з 22 топ-63.6%
Black List Cup 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 12 · перемог 5 · бали 5.71 · допи +1.40 · штраф −0.80 · ПУ 1
23 з 30 топ-76.7%
Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 12 · перемог 5 · бали 5.10 · допи +1.20 · штраф −1.10 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
11 ігор
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
квітень 2026 — 64.3% (18/28)
Максимум допів за гру
+0.80 · Big Apple Cup, Відбіркові

Активність

83 ігрові дні, з них 40 турнірних · грає 17 тижнів поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
475 ігор · частки рахуються від них
1 45 9.5% 44.4% 20/45
2 51 10.7% 41.2% 21/51
3 54 11.4% 31.5% 17/54
4 50 10.5% 38.0% 19/50
5 48 10.1% 52.1% 25/48
6 46 9.7% 45.7% 21/46
7 40 8.4% 62.5% 25/40
8 44 9.3% 45.5% 20/44
9 43 9.1% 58.1% 25/43
10 54 11.4% 59.3% 32/54
288 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 23 8.0% 39.1% 9/23
2 27 9.4% 33.3% 9/27
3 34 11.8% 29.4% 10/34
4 33 11.5% 39.4% 13/33
5 28 9.7% 39.3% 11/28
6 31 10.8% 35.5% 11/31
7 28 9.7% 53.6% 15/28
8 22 7.6% 40.9% 9/22
9 27 9.4% 51.9% 14/27
10 35 12.2% 54.3% 19/35
42 гри за шериф · частки рахуються від них
1 5 11.9% 20.0% 1/5
2 4 9.5% 75.0% 3/4
3 6 14.3% 33.3% 2/6
4 4 9.5% 25.0% 1/4
5 4 9.5% 50.0% 2/4
6 3 7.1% 33.3% 1/3
7 4 9.5% 50.0% 2/4
8 6 14.3% 33.3% 2/6
9 1 2.4% 0.0% 0/1
10 5 11.9% 80.0% 4/5
97 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 9 9.3% 44.4% 4/9
2 13 13.4% 38.5% 5/13
3 10 10.3% 40.0% 4/10
4 7 7.2% 14.3% 1/7
5 12 12.4% 75.0% 9/12
6 9 9.3% 77.8% 7/9
7 5 5.2% 100.0% 5/5
8 11 11.3% 45.5% 5/11
9 9 9.3% 55.6% 5/9
10 12 12.4% 66.7% 8/12
48 ігор за дон · частки рахуються від них
1 8 16.7% 75.0% 6/8
2 7 14.6% 57.1% 4/7
3 4 8.3% 25.0% 1/4
4 6 12.5% 66.7% 4/6
5 4 8.3% 75.0% 3/4
6 3 6.2% 66.7% 2/3
7 3 6.2% 100.0% 3/3
8 5 10.4% 80.0% 4/5
9 6 12.5% 100.0% 6/6
10 2 4.2% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.