Сью

175 ігор за 2026 рік · остання гра 4 лис 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 51.2% (22/43) 47.4% (27/57) 43 гри
Доп/гру 0.07 за 43 гри 0.05 за 57 ігор 43 гри
Мирний 44.4% (12/27) 37.5% (15/40) 27 ігор
Шериф 25.0% (1/4) 75.0% (3/4) 4 гри · мало
Мафія 87.5% (7/8) 77.8% (7/9) 8 ігор · мало
Дон 50.0% (2/4) 50.0% (2/4) 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 175 клубні 113 · турнірні 62
Win-rate 47.4% 83/175
Бали 85.65 з них 12.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 10
Штрафи 10.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 73.5% 25/34
дон 60.0% 9/15
мирний 39.3% 44/112
шериф 35.7% 5/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 112 64.0%
мафія 34 19.4%
дон 15 8.6%
шериф 14 8.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Start

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 62 гри
Фіналів 5 83.3% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Start
У середньому топ-65.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 6 5 3 з 10

Останні турніри

6 з 10 топ-60.0%
I know what you did last summer фінал 9 серпня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 5 · бали 5.20 · допи +0.50 · штраф −0.30 · ПУ —
9 з 10 топ-90.0%
Финал Весны фінал 28 червня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 4 · бали 3.40 · допи +0.40 · штраф −1.00 · ПУ —
6 з 10 топ-60.0%
Ladies Cup фінал 31 травня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 5 · бали 5.00 · допи +0.30 · штраф −0.30 · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
Start фінал 22 лютого 2026 · CLM ігор 10 · перемог 5 · бали 6.40 · допи +1.40 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
25 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 59.1% (13/22)
Максимум допів за гру
+0.60 · №27300104

Активність

34 ігрові дні, з них 8 турнірних · грає 8 тижнів поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
175 ігор · частки рахуються від них
1 16 9.1% 43.8% 7/16
2 19 10.9% 63.2% 12/19
3 18 10.3% 66.7% 12/18
4 22 12.6% 40.9% 9/22
5 18 10.3% 38.9% 7/18
6 22 12.6% 36.4% 8/22
7 13 7.4% 30.8% 4/13
8 14 8.0% 35.7% 5/14
9 15 8.6% 53.3% 8/15
10 18 10.3% 61.1% 11/18
112 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 13 11.6% 30.8% 4/13
2 9 8.0% 44.4% 4/9
3 10 8.9% 60.0% 6/10
4 13 11.6% 38.5% 5/13
5 10 8.9% 10.0% 1/10
6 16 14.3% 37.5% 6/16
7 8 7.1% 25.0% 2/8
8 8 7.1% 37.5% 3/8
9 13 11.6% 46.2% 6/13
10 12 10.7% 58.3% 7/12
14 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 2 14.3% 100.0% 2/2
4 4 28.6% 25.0% 1/4
5 2 14.3% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 1 7.1% 0.0% 0/1
34 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 5.9% 100.0% 2/2
2 4 11.8% 100.0% 4/4
3 4 11.8% 75.0% 3/4
4 4 11.8% 75.0% 3/4
5 3 8.8% 100.0% 3/3
6 4 11.8% 50.0% 2/4
7 4 11.8% 50.0% 2/4
8 4 11.8% 50.0% 2/4
9 1 2.9% 100.0% 1/1
10 4 11.8% 75.0% 3/4
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 5 33.3% 80.0% 4/5
3 2 13.3% 50.0% 1/2
4 1 6.7% 0.0% 0/1
5 3 20.0% 100.0% 3/3
6 2 13.3% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 6.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.