Тимон

141 гра за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
10 турнірів ·1× переможець
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 51.4% (18/35) 57.1% (28/49) 35 ігор
Доп/гру 0.28 за 35 ігор 0.20 за 49 ігор 35 ігор
Мирний 45.0% (9/20) 55.9% (19/34) 20 ігор
Шериф 33.3% (1/3) 50.0% (2/4) 3 гри · мало
Мафія 33.3% (2/6) 75.0% (6/8) 6 ігор · мало
Дон 100.0% (6/6) 33.3% (1/3) 6 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 141 клубні 33 · турнірні 108
Win-rate 49.6% 70/141
Бали 92.14 з них 30.12 допами · штраф віднято Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 16
Штрафи 9.10

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 84.6% 11/13
мафія 50.0% 10/20
мирний 45.7% 43/94
шериф 42.9% 6/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 94 66.7%
мафія 20 14.2%
шериф 14 9.9%
дон 13 9.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 10 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Start
3 3× третє місце Red lives matter · Alligators Cup · Пандемия Cup
Номінації
MVP ×2 Black List Cup · Start
Найкращий гравець міста ×3 Black List Cup · ПИЛА здесь · Start
Найкращий гравець мафії ×2 Black List Cup · Start

Підсумки за турнірами

Турнірів 10 108 ігор
Фіналів 9 90.0% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Start
У середньому топ-52.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 10 9 1 з 10

Останні турніри

7 з 22 топ-31.8%
Black List Cup фінал 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 16 · перемог 7 · бали 12.17 · допи +5.22 · штраф −0.60 · ПУ 3 MVPНайкращий гравець містаНайкращий гравець мафії
8 з 10 топ-80.0%
ПИЛА здесь фінал 13 вересня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 4 · бали 6.00 · допи +2.30 · штраф −0.30 · ПУ 1 Найкращий гравець міста
3 з 10 топ-30.0%
Red lives matter фінал 30 серпня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 6 · бали 6.00 · допи +0.80 · штраф −0.80 · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
Alligators Cup фінал 12 липня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 6 · бали 7.51 · допи +2.20 · штраф −0.80 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
18 ігор
Найкращий місяць
серпень 2026 — 63.2% (12/19)
Максимум допів за гру
+0.70 · №26000103
Найбільший штраф
−0.60 · Black List Cup, Відбіркові

Активність

25 ігрових днів, з них 12 турнірних · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
141 гра · частки рахуються від них
1 12 8.5% 16.7% 2/12
2 10 7.1% 60.0% 6/10
3 15 10.6% 46.7% 7/15
4 12 8.5% 33.3% 4/12
5 12 8.5% 50.0% 6/12
6 16 11.3% 62.5% 10/16
7 14 9.9% 78.6% 11/14
8 12 8.5% 50.0% 6/12
9 21 14.9% 42.9% 9/21
10 17 12.1% 52.9% 9/17
94 гри за мирний · частки рахуються від них
1 8 8.5% 12.5% 1/8
2 5 5.3% 40.0% 2/5
3 10 10.6% 40.0% 4/10
4 9 9.6% 33.3% 3/9
5 8 8.5% 62.5% 5/8
6 14 14.9% 64.3% 9/14
7 8 8.5% 75.0% 6/8
8 7 7.4% 42.9% 3/7
9 18 19.1% 38.9% 7/18
10 7 7.4% 42.9% 3/7
14 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 14.3% 0.0% 0/2
2 3 21.4% 100.0% 3/3
3 3 21.4% 33.3% 1/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 14.3% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 2 14.3% 50.0% 1/2
10 1 7.1% 100.0% 1/1
20 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.0% 0.0% 0/1
2 1 5.0% 0.0% 0/1
3 1 5.0% 100.0% 1/1
4 2 10.0% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.0% 100.0% 1/1
7 4 20.0% 75.0% 3/4
8 2 10.0% 50.0% 1/2
9 1 5.0% 100.0% 1/1
10 7 35.0% 42.9% 3/7
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 2 15.4% 50.0% 1/2
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 2 15.4% 100.0% 2/2
8 2 15.4% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 15.4% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.