Alibi

146 ігор за 2026 рік · остання гра 4 лис 2026
New York, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 41.9% (31/74) 50.0% (35/70) 74 гри
Доп/гру 0.04 за 74 гри 0.05 за 70 ігор 74 гри
Мирний 28.2% (11/39) 54.8% (23/42) 39 ігор
Шериф 57.1% (4/7) 75.0% (3/4) 7 ігор · мало
Мафія 57.9% (11/19) 42.9% (6/14) 19 ігор
Дон 55.6% (5/9) 30.0% (3/10) 9 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 146 клубні 54 · турнірні 92
Win-rate 45.2% 66/146
Бали 64.06 з них 6.75 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 7
Штрафи 9.10

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 63.6% 7/11
мафія 51.5% 17/33
дон 42.1% 8/19
мирний 41.0% 34/83

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 83 56.8%
мафія 33 22.6%
дон 19 13.0%
шериф 11 7.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 92 гри
Фіналів 5 62.5% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 PRO разгон
У середньому топ-71.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 8 5 4 з 10

Останні турніри

17 з 22 топ-77.3%
Black List Cup 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 12 · перемог 6 · бали 5.20 · допи — · штраф −0.80 · ПУ —
21 з 30 топ-70.0%
Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 12 · перемог 6 · бали 6.01 · допи +0.20 · штраф −0.30 · ПУ 1
19 з 20 топ-95.0%
Mixalich Cup 19–20 вересня 2026 · CLM · Даллас ігор 12 · перемог 4 · бали 3.80 · допи +0.90 · штраф −1.10 · ПУ 1
10 з 10 топ-100.0%
Red lives matter фінал 30 серпня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 4 · бали 3.40 · допи +0.30 · штраф −0.90 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
22 гри
Найкращий місяць
червень 2026 — 53.8% (14/26)
Максимум допів за гру
+0.40 · №28500104
Найбільший штраф
−0.60 · Ералаш, Відбіркові

Активність

27 ігрових днів, з них 12 турнірних · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
146 ігор · частки рахуються від них
1 17 11.6% 47.1% 8/17
2 18 12.3% 55.6% 10/18
3 15 10.3% 46.7% 7/15
4 9 6.2% 44.4% 4/9
5 17 11.6% 47.1% 8/17
6 16 11.0% 50.0% 8/16
7 15 10.3% 53.3% 8/15
8 15 10.3% 46.7% 7/15
9 14 9.6% 21.4% 3/14
10 10 6.8% 30.0% 3/10
83 гри за мирний · частки рахуються від них
1 8 9.6% 37.5% 3/8
2 9 10.8% 55.6% 5/9
3 7 8.4% 42.9% 3/7
4 5 6.0% 40.0% 2/5
5 11 13.3% 36.4% 4/11
6 10 12.0% 60.0% 6/10
7 8 9.6% 62.5% 5/8
8 9 10.8% 44.4% 4/9
9 8 9.6% 12.5% 1/8
10 8 9.6% 12.5% 1/8
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 27.3% 100.0% 3/3
2 2 18.2% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
33 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 6.1% 0.0% 0/2
2 1 3.0% 100.0% 1/1
3 4 12.1% 50.0% 2/4
4 2 6.1% 50.0% 1/2
5 4 12.1% 50.0% 2/4
6 3 9.1% 33.3% 1/3
7 5 15.2% 60.0% 3/5
8 5 15.2% 60.0% 3/5
9 5 15.2% 40.0% 2/5
10 2 6.1% 100.0% 2/2
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 21.1% 50.0% 2/4
2 6 31.6% 50.0% 3/6
3 4 21.1% 50.0% 2/4
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 1 5.3% 100.0% 1/1
6 2 10.5% 0.0% 0/2
7 1 5.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.