Ручеёк

135 ігор за 2026 рік · остання гра 4 лис 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 39.0% (16/41) 48.4% (30/62) 41 гра
Доп/гру 0.04 за 41 гру 0.06 за 62 гри 41 гра
Мирний 30.0% (9/30) 37.5% (12/32) 30 ігор
Шериф 75.0% (3/4) 57.1% (4/7) 4 гри · мало
Мафія 50.0% (2/4) 64.7% (11/17) 4 гри · мало
Дон 66.7% (2/3) 50.0% (3/6) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 135 клубні 105 · турнірні 30
Win-rate 44.4% 60/135
Бали 59.40 з них 7.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 7
Штрафи 8.70

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 61.3% 19/31
дон 53.8% 7/13
шериф 50.0% 7/14
мирний 35.1% 27/77

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 77 57.0%
мафія 31 23.0%
шериф 14 10.4%
дон 13 9.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 30 ігор
Фіналів 3 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 No More Masks
У середньому топ-70.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 3 5 з 10

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
PRO разгон фінал 26 липня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 4 · бали 4.70 · допи +1.20 · штраф −0.50 · ПУ —
9 з 11 топ-81.8%
Mad Mafia Cup фінал 24 травня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 3 · бали 2.70 · допи — · штраф −0.30 · ПУ —
5 з 10 топ-50.0%
No More Masks фінал 29 березня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 4 · бали 5.60 · допи +1.70 · штраф −0.30 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
12 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 48.5% (16/33)
Максимум допів за гру
+0.50 · No More Masks, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.50 · №27300103

Активність

26 ігрових днів, з них 3 турнірні · грає 14 тижнів поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
135 ігор · частки рахуються від них
1 14 10.4% 35.7% 5/14
2 18 13.3% 22.2% 4/18
3 13 9.6% 61.5% 8/13
4 16 11.9% 68.8% 11/16
5 9 6.7% 33.3% 3/9
6 17 12.6% 41.2% 7/17
7 11 8.1% 63.6% 7/11
8 15 11.1% 40.0% 6/15
9 14 10.4% 28.6% 4/14
10 8 5.9% 62.5% 5/8
77 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 9.1% 14.3% 1/7
2 10 13.0% 20.0% 2/10
3 7 9.1% 28.6% 2/7
4 9 11.7% 55.6% 5/9
5 5 6.5% 20.0% 1/5
6 10 13.0% 40.0% 4/10
7 6 7.8% 66.7% 4/6
8 11 14.3% 36.4% 4/11
9 8 10.4% 37.5% 3/8
10 4 5.2% 25.0% 1/4
14 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 14.3% 50.0% 1/2
2 2 14.3% 0.0% 0/2
3 1 7.1% 100.0% 1/1
4 2 14.3% 100.0% 2/2
5 1 7.1% 0.0% 0/1
6 3 21.4% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 1 7.1% 100.0% 1/1
31 гра за мафія · частки рахуються від них
1 4 12.9% 75.0% 3/4
2 4 12.9% 25.0% 1/4
3 4 12.9% 100.0% 4/4
4 4 12.9% 75.0% 3/4
5 2 6.5% 50.0% 1/2
6 1 3.2% 0.0% 0/1
7 5 16.1% 60.0% 3/5
8 2 6.5% 50.0% 1/2
9 3 9.7% 33.3% 1/3
10 2 6.5% 100.0% 2/2
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 2 15.4% 50.0% 1/2
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 3 23.1% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 2 15.4% 0.0% 0/2
10 1 7.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.