Волк (NY)

207 ігор за 2026 рік · остання гра 4 лис 2026
5 турнірів ·1× переможець
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 46.5% (40/86) 42.1% (24/57) 86 ігор
Доп/гру 0.07 за 86 ігор 0.08 за 57 ігор 86 ігор
Мирний 37.9% (22/58) 48.6% (17/35) 58 ігор
Шериф 50.0% (5/10) 66.7% (2/3) 10 ігор · мало
Мафія 90.0% (9/10) 20.0% (2/10) 10 ігор · мало
Дон 50.0% (4/8) 33.3% (3/9) 8 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 207 клубні 155 · турнірні 52
Win-rate 45.4% 94/207
Бали 103.08 з них 15.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 17
Штрафи 6.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 64.9% 24/37
шериф 47.1% 8/17
дон 45.0% 9/20
мирний 39.8% 53/133

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 133 64.3%
мафія 37 17.9%
дон 20 9.7%
шериф 17 8.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець No More Masks
Номінації
Найкращий гравець міста ×1 No More Masks

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 52 гри
Фіналів 4 80.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 No More Masks
У середньому топ-58.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 5 4 1 з 10

Останні турніри

6 з 10 топ-60.0%
Финал Лето фінал 1 листопада 2026 · CLM ігор 10 · перемог 5 · бали 5.40 · допи +0.90 · штраф −0.50 · ПУ 1
5 з 10 топ-50.0%
Карточный домик фінал 25 жовтня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 4 · бали 5.20 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 1
18 з 22 топ-81.8%
Black List Cup 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 12 · перемог 5 · бали 5.18 · допи +0.80 · штраф −0.80 · ПУ 2
9 з 10 топ-90.0%
Ералаш фінал 7 червня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +0.70 · штраф −0.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
29 ігор
Найкращий місяць
березень 2026 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.60 · No More Masks, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.70 · №15000104

Активність

44 ігрові дні, з них 6 турнірних · грає 11 тижнів поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
207 ігор · частки рахуються від них
1 22 10.6% 27.3% 6/22
2 20 9.7% 50.0% 10/20
3 22 10.6% 54.5% 12/22
4 16 7.7% 31.3% 5/16
5 21 10.1% 42.9% 9/21
6 21 10.1% 57.1% 12/21
7 19 9.2% 42.1% 8/19
8 21 10.1% 66.7% 14/21
9 22 10.6% 27.3% 6/22
10 23 11.1% 52.2% 12/23
133 гри за мирний · частки рахуються від них
1 13 9.8% 15.4% 2/13
2 14 10.5% 50.0% 7/14
3 16 12.0% 50.0% 8/16
4 11 8.3% 36.4% 4/11
5 11 8.3% 18.2% 2/11
6 8 6.0% 50.0% 4/8
7 14 10.5% 50.0% 7/14
8 16 12.0% 56.3% 9/16
9 14 10.5% 14.3% 2/14
10 16 12.0% 50.0% 8/16
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 5.9% 0.0% 0/1
2 2 11.8% 100.0% 2/2
3 2 11.8% 50.0% 1/2
4 1 5.9% 0.0% 0/1
5 1 5.9% 100.0% 1/1
6 5 29.4% 20.0% 1/5
7 1 5.9% 0.0% 0/1
8 2 11.8% 100.0% 2/2
9 1 5.9% 0.0% 0/1
10 1 5.9% 100.0% 1/1
37 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 5 13.5% 60.0% 3/5
2 2 5.4% 0.0% 0/2
3 3 8.1% 66.7% 2/3
4 3 8.1% 33.3% 1/3
5 5 13.5% 80.0% 4/5
6 7 18.9% 85.7% 6/7
7 3 8.1% 33.3% 1/3
8 1 2.7% 100.0% 1/1
9 4 10.8% 75.0% 3/4
10 4 10.8% 75.0% 3/4
20 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 15.0% 33.3% 1/3
2 2 10.0% 50.0% 1/2
3 1 5.0% 100.0% 1/1
4 1 5.0% 0.0% 0/1
5 4 20.0% 50.0% 2/4
6 1 5.0% 100.0% 1/1
7 1 5.0% 0.0% 0/1
8 2 10.0% 100.0% 2/2
9 3 15.0% 33.3% 1/3
10 2 10.0% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.