Пряник

377 ігор за 2026 рік · остання гра 4 лис 2026
15 турнірів ·6× переможець
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 52.1% (38/73) 62.4% (58/93) 73 гри
Доп/гру 0.24 за 73 гри 0.25 за 93 гри 73 гри
Мирний 34.9% (15/43) 53.2% (33/62) 43 гри
Шериф 60.0% (6/10) 77.8% (7/9) 10 ігор · мало
Мафія 81.3% (13/16) 80.0% (12/15) 16 ігор
Дон 100.0% (4/4) 85.7% (6/7) 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 377 клубні 190 · турнірні 187
Win-rate 57.0% 215/377
Бали 290.14 з них 84.37 допами · штраф віднято Середній доп: 0.22
ПУ · перший убитий 38
Штрафи 14.36

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 87.9% 29/33
мафія 80.0% 60/75
шериф 54.1% 20/37
мирний 45.7% 106/232

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 232 61.5%
мафія 75 19.9%
шериф 37 9.8%
дон 33 8.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 15 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 2× друге місце GingerBread Cup · Gatsby Cup
3 2× третє місце Hakuna Matata · СуперПупер Cup
Номінації
MVP ×6 Финал Лето · Judgement Day: Divinity Cup · Hakuna Matata · Финал Весны · Big Apple Cup · CLM Finals 2025
Найкращий гравець міста ×4 Финал Лето · Judgement Day: Divinity Cup · Hakuna Matata · CLM Finals 2025
Найкращий гравець мафії ×4 Judgement Day: Divinity Cup · GingerBread Cup · Big Apple Cup · CLM Finals 2025

Підсумки за турнірами

Турнірів 15 187 ігор
Фіналів 15 100.0% турнірів
Подіумів 10 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 30 Judgement Day: Divinity Cup
У середньому топ-26.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 15 15 1 з 30

Останні турніри

1 з 10 перемога
Финал Лето фінал 1 листопада 2026 · CLM ігор 10 · перемог 7 · бали 9.70 · допи +2.70 · штраф — · ПУ 1 MVPНайкращий гравець міста
1 з 30 перемога
Judgement Day: Divinity Cup фінал 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 16 · перемог 10 · бали 17.29 · допи +5.72 · штраф — · ПУ 3 MVPНайкращий гравець містаНайкращий гравець мафії
3 з 11 топ-27.3%
Hakuna Matata фінал 19 липня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 6 · бали 8.50 · допи +3.10 · штраф −0.60 · ПУ 1 MVPНайкращий гравець міста
1 з 10 перемога
Финал Весны фінал 28 червня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 7 · бали 10.05 · допи +2.30 · штраф — · ПУ 3 MVP

Особисті рекорди

Серія перемог
10 ігор
Без штрафу поспіль
30 ігор
Найкращий місяць
листопад 2026 — 73.3% (11/15)
Максимум допів за гру
+0.80 · Hakuna Matata, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.78 · Liberty Cup, Фінал

Активність

67 ігрових днів, з них 19 турнірних · грає 3 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
377 ігор · частки рахуються від них
1 45 11.9% 57.8% 26/45
2 35 9.3% 65.7% 23/35
3 37 9.8% 45.9% 17/37
4 35 9.3% 71.4% 25/35
5 37 9.8% 56.8% 21/37
6 35 9.3% 57.1% 20/35
7 40 10.6% 52.5% 21/40
8 42 11.1% 52.4% 22/42
9 34 9.0% 64.7% 22/34
10 37 9.8% 48.6% 18/37
232 гри за мирний · частки рахуються від них
1 27 11.6% 51.9% 14/27
2 22 9.5% 59.1% 13/22
3 24 10.3% 33.3% 8/24
4 21 9.1% 61.9% 13/21
5 21 9.1% 38.1% 8/21
6 23 9.9% 47.8% 11/23
7 23 9.9% 43.5% 10/23
8 28 12.1% 39.3% 11/28
9 23 9.9% 47.8% 11/23
10 20 8.6% 35.0% 7/20
37 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 8.1% 66.7% 2/3
2 4 10.8% 25.0% 1/4
3 3 8.1% 33.3% 1/3
4 2 5.4% 100.0% 2/2
5 2 5.4% 50.0% 1/2
6 5 13.5% 80.0% 4/5
7 6 16.2% 50.0% 3/6
8 2 5.4% 50.0% 1/2
9 4 10.8% 100.0% 4/4
10 6 16.2% 16.7% 1/6
75 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 12 16.0% 58.3% 7/12
2 5 6.7% 100.0% 5/5
3 9 12.0% 77.8% 7/9
4 11 14.7% 90.9% 10/11
5 11 14.7% 81.8% 9/11
6 5 6.7% 60.0% 3/5
7 7 9.3% 57.1% 4/7
8 7 9.3% 100.0% 7/7
9 3 4.0% 100.0% 3/3
10 5 6.7% 100.0% 5/5
33 гри за дон · частки рахуються від них
1 3 9.1% 100.0% 3/3
2 4 12.1% 100.0% 4/4
3 1 3.0% 100.0% 1/1
4 1 3.0% 0.0% 0/1
5 3 9.1% 100.0% 3/3
6 2 6.1% 100.0% 2/2
7 4 12.1% 100.0% 4/4
8 5 15.2% 60.0% 3/5
9 4 12.1% 100.0% 4/4
10 6 18.2% 83.3% 5/6

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.