Jeff

149 ігор за 2026 рік · остання гра 4 лис 2026
8 турнірів ·1× переможець
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 30.0% (6/20) 40.9% (9/22) 20 ігор
Доп/гру 0.11 за 20 ігор 0.14 за 22 гри 20 ігор
Мирний 18.2% (2/11) 33.3% (5/15) 11 ігор · мало
Шериф 33.3% (1/3) 50.0% (1/2) 3 гри · мало
Мафія 40.0% (2/5) 0.0% (0/2) 5 ігор · мало
Дон 100.0% (1/1) 100.0% (3/3) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 149 клубні 65 · турнірні 84
Win-rate 37.6% 56/149
Бали 65.19 з них 18.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 14
Штрафи 10.80

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 78.9% 15/19
мафія 50.0% 14/28
шериф 31.3% 5/16
мирний 25.6% 22/86

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 86 57.7%
мафія 28 18.8%
дон 19 12.8%
шериф 16 10.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Борщ Cup
2 1× друге місце Minicup

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 84 гри
Фіналів 6 75.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Борщ Cup
У середньому топ-63.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 8 6 1 з 10

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
Карточный домик фінал 25 жовтня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 3 · бали 2.20 · допи +1.20 · штраф −2.00 · ПУ 1
16 з 20 топ-80.0%
Liberty Cup 20–21 червня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 12 · перемог 5 · бали 5.60 · допи +1.50 · штраф −1.40 · ПУ 2
7 з 11 топ-63.6%
Чашка Cup фінал 14 червня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 4 · бали 4.61 · допи +1.60 · штраф −1.10 · ПУ 1
10 з 11 топ-90.9%
Mad Mafia Cup фінал 24 травня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 1 · бали 1.87 · допи +1.30 · штраф −0.60 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
січень 2026 — 43.8% (14/32)
Максимум допів за гру
+0.80 · Frozen Heat, Відбіркові
Найбільший штраф
−1.10 · Liberty Cup, Відбіркові

Активність

26 ігрових днів, з них 11 турнірних · грає 3 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
149 ігор · частки рахуються від них
1 18 12.1% 55.6% 10/18
2 14 9.4% 28.6% 4/14
3 16 10.7% 37.5% 6/16
4 15 10.1% 13.3% 2/15
5 18 12.1% 33.3% 6/18
6 10 6.7% 30.0% 3/10
7 13 8.7% 38.5% 5/13
8 12 8.1% 50.0% 6/12
9 14 9.4% 28.6% 4/14
10 19 12.8% 52.6% 10/19
86 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 11 12.8% 45.5% 5/11
2 8 9.3% 12.5% 1/8
3 8 9.3% 12.5% 1/8
4 11 12.8% 9.1% 1/11
5 11 12.8% 18.2% 2/11
6 3 3.5% 0.0% 0/3
7 9 10.5% 22.2% 2/9
8 5 5.8% 80.0% 4/5
9 7 8.1% 0.0% 0/7
10 13 15.1% 46.2% 6/13
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 3 18.8% 0.0% 0/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 12.5% 0.0% 0/2
6 2 12.5% 0.0% 0/2
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 3 18.8% 33.3% 1/3
9 2 12.5% 100.0% 2/2
10 2 12.5% 100.0% 2/2
28 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 10.7% 100.0% 3/3
2 5 17.9% 60.0% 3/5
3 2 7.1% 100.0% 2/2
4 4 14.3% 25.0% 1/4
5 2 7.1% 50.0% 1/2
6 1 3.6% 0.0% 0/1
7 2 7.1% 100.0% 2/2
8 3 10.7% 33.3% 1/3
9 4 14.3% 25.0% 1/4
10 2 7.1% 0.0% 0/2
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 21.1% 50.0% 2/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 15.8% 100.0% 3/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 15.8% 100.0% 3/3
6 4 21.1% 75.0% 3/4
7 1 5.3% 100.0% 1/1
8 1 5.3% 0.0% 0/1
9 1 5.3% 100.0% 1/1
10 2 10.5% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.