Лиса

281 гра за 2026 рік · остання гра 4 лис 2026
20 турнірів ·3× переможець
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 52.9% (27/51) 46.6% (41/88) 51 гра
Доп/гру 0.14 за 51 гру 0.10 за 88 ігор 51 гра
Мирний 62.5% (20/32) 51.0% (25/49) 32 гри
Шериф 0.0% (0/2) 28.6% (2/7) 2 гри · мало
Мафія 50.0% (4/8) 45.8% (11/24) 8 ігор · мало
Дон 33.3% (3/9) 37.5% (3/8) 9 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 281 клубні 62 · турнірні 219
Win-rate 46.6% 131/281
Бали 162.31 з них 41.46 допами · штраф віднято Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 26
Штрафи 14.69

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 61.2% 41/67
дон 43.3% 13/30
мирний 42.9% 72/168
шериф 31.3% 5/16

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 168 59.8%
мафія 67 23.8%
дон 30 10.7%
шериф 16 5.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 20 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 3× переможець Black List Cup · Red lives matter · GingerBread Cup
2 1× друге місце Ladies Cup
3 3× третє місце Big Apple Cup · Тайный гость · Minicup
Номінації
MVP ×1 GingerBread Cup
Найкращий гравець міста ×1 GingerBread Cup
Найкращий гравець мафії ×3 ПИЛА здесь · Ladies Cup · Тайный гость

Підсумки за турнірами

Турнірів 20 219 ігор
Фіналів 17 85.0% турнірів
Подіумів 7 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 22 Black List Cup
У середньому топ-46.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 20 17 1 з 22

Останні турніри

11 з 11 топ-100.0%
Бубновый Король фінал 17 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 1 · перемог 0 · бали −0.30 · допи — · штраф −0.30 · ПУ —
1 з 22 перемога
Black List Cup фінал 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 16 · перемог 14 · бали 17.21 · допи +2.61 · штраф −0.30 · ПУ —
18 з 30 топ-60.0%
Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 12 · перемог 5 · бали 6.80 · допи +1.80 · штраф — · ПУ —
5 з 10 топ-50.0%
ПИЛА здесь фінал 13 вересня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 5 · бали 6.00 · допи +1.30 · штраф −0.30 · ПУ 3 Найкращий гравець мафії

Особисті рекорди

Серія перемог
14 ігор
Без штрафу поспіль
18 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 65.5% (19/29)
Максимум допів за гру
+0.60 · №14600302
Найбільший штраф
−0.60 · Rendez-Vous, Відбіркові

Активність

43 ігрові дні, з них 28 турнірних · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
281 гра · частки рахуються від них
1 30 10.7% 46.7% 14/30
2 27 9.6% 55.6% 15/27
3 29 10.3% 37.9% 11/29
4 26 9.3% 50.0% 13/26
5 30 10.7% 33.3% 10/30
6 32 11.4% 40.6% 13/32
7 28 10.0% 46.4% 13/28
8 25 8.9% 48.0% 12/25
9 33 11.7% 48.5% 16/33
10 21 7.5% 66.7% 14/21
168 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 20 11.9% 45.0% 9/20
2 12 7.1% 58.3% 7/12
3 23 13.7% 26.1% 6/23
4 15 8.9% 53.3% 8/15
5 21 12.5% 38.1% 8/21
6 15 8.9% 33.3% 5/15
7 16 9.5% 43.8% 7/16
8 15 8.9% 53.3% 8/15
9 22 13.1% 36.4% 8/22
10 9 5.4% 66.7% 6/9
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 6.2% 0.0% 0/1
2 2 12.5% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 4 25.0% 25.0% 1/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 25.0% 0.0% 0/4
9 2 12.5% 50.0% 1/2
10 2 12.5% 50.0% 1/2
67 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 5 7.5% 40.0% 2/5
2 7 10.4% 57.1% 4/7
3 5 7.5% 80.0% 4/5
4 9 13.4% 44.4% 4/9
5 6 9.0% 33.3% 2/6
6 9 13.4% 66.7% 6/9
7 8 11.9% 50.0% 4/8
8 5 7.5% 80.0% 4/5
9 5 7.5% 100.0% 5/5
10 8 11.9% 75.0% 6/8
30 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 13.3% 75.0% 3/4
2 6 20.0% 33.3% 2/6
3 1 3.3% 100.0% 1/1
4 2 6.7% 50.0% 1/2
5 2 6.7% 0.0% 0/2
6 4 13.3% 25.0% 1/4
7 4 13.3% 50.0% 2/4
8 1 3.3% 0.0% 0/1
9 4 13.3% 50.0% 2/4
10 2 6.7% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.