MadMax

257 ігор за 2026 рік · остання гра 4 лис 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 43.8% (32/73) 45.7% (43/94) 73 гри
Доп/гру 0.12 за 73 гри 0.10 за 94 гри 73 гри
Мирний 44.7% (17/38) 46.2% (24/52) 38 ігор
Шериф 33.3% (2/6) 50.0% (8/16) 6 ігор · мало
Мафія 43.8% (7/16) 42.9% (9/21) 16 ігор
Дон 46.2% (6/13) 40.0% (2/5) 13 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 257 клубні 106 · турнірні 151
Win-rate 44.0% 113/257
Бали 130.09 з них 27.85 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 20
Штрафи 12.89

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 52.5% 31/59
дон 42.9% 12/28
мирний 41.3% 57/138
шериф 40.6% 13/32

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 138 53.7%
мафія 59 23.0%
шериф 32 12.5%
дон 28 10.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 14 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 3× друге місце Ералаш · Mad Mafia Cup · No More Masks
Номінації
MVP ×1 No More Masks
Найкращий гравець мафії ×1 No More Masks

Підсумки за турнірами

Турнірів 14 151 гра
Фіналів 13 92.9% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 11 Mad Mafia Cup
У середньому топ-55.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 14 13 2 з 11

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
Финал Лето фінал 1 листопада 2026 · CLM ігор 10 · перемог 2 · бали 4.00 · допи +2.20 · штраф −0.20 · ПУ —
9 з 11 топ-81.8%
Бубновый Король фінал 17 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 4 · бали 4.90 · допи +1.20 · штраф −0.30 · ПУ 1
9 з 22 топ-40.9%
Black List Cup фінал 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 16 · перемог 8 · бали 9.11 · допи +1.50 · штраф −0.99 · ПУ —
6 з 20 топ-30.0%
Mixalich Cup фінал 19–20 вересня 2026 · CLM · Даллас ігор 16 · перемог 8 · бали 11.25 · допи +2.35 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
28 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 52.0% (13/25)
Максимум допів за гру
+0.70 · Tulip Cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.60 · Tulip Cup, Відбіркові

Активність

44 ігрові дні, з них 17 турнірних · грає 5 тижнів поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
257 ігор · частки рахуються від них
1 30 11.7% 36.7% 11/30
2 24 9.3% 50.0% 12/24
3 27 10.5% 55.6% 15/27
4 25 9.7% 40.0% 10/25
5 21 8.2% 33.3% 7/21
6 29 11.3% 55.2% 16/29
7 24 9.3% 33.3% 8/24
8 20 7.8% 30.0% 6/20
9 28 10.9% 46.4% 13/28
10 29 11.3% 51.7% 15/29
138 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 14 10.1% 21.4% 3/14
2 13 9.4% 38.5% 5/13
3 13 9.4% 61.5% 8/13
4 16 11.6% 37.5% 6/16
5 11 8.0% 27.3% 3/11
6 19 13.8% 47.4% 9/19
7 11 8.0% 27.3% 3/11
8 14 10.1% 28.6% 4/14
9 9 6.5% 55.6% 5/9
10 18 13.0% 61.1% 11/18
32 гри за шериф · частки рахуються від них
1 4 12.5% 50.0% 2/4
2 4 12.5% 50.0% 2/4
3 5 15.6% 40.0% 2/5
4 1 3.1% 0.0% 0/1
5 1 3.1% 100.0% 1/1
6 4 12.5% 75.0% 3/4
7 3 9.4% 33.3% 1/3
8 2 6.2% 50.0% 1/2
9 5 15.6% 20.0% 1/5
10 3 9.4% 0.0% 0/3
59 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 8 13.6% 50.0% 4/8
2 6 10.2% 66.7% 4/6
3 6 10.2% 50.0% 3/6
4 4 6.8% 75.0% 3/4
5 7 11.9% 28.6% 2/7
6 4 6.8% 75.0% 3/4
7 5 8.5% 60.0% 3/5
8 2 3.4% 0.0% 0/2
9 9 15.3% 55.6% 5/9
10 8 13.6% 50.0% 4/8
28 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 14.3% 50.0% 2/4
2 1 3.6% 100.0% 1/1
3 3 10.7% 66.7% 2/3
4 4 14.3% 25.0% 1/4
5 2 7.1% 50.0% 1/2
6 2 7.1% 50.0% 1/2
7 5 17.9% 20.0% 1/5
8 2 7.1% 50.0% 1/2
9 5 17.9% 40.0% 2/5
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.