svetik

29 ігор за 2026 рік · 63 загалом · остання гра 6 чер 2026
Las Vegas, NV, USA · домашній клуб — Sin City
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 червня 2026, Путь Мафии: Первый Год Под Масками.

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 29 клубні 21 · турнірні 8
Win-rate 51.7% 15/29
Бали 17.93 з них 1.80 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 1.33 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 80.0% 4/5
шериф 66.7% 2/3
мирний 45.0% 9/20
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 69.0%
мафія 5 17.2%
шериф 3 10.3%
дон 1 3.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 Звёзды Лас Вегаса
У середньому топ-61.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 5 з 10

Останні турніри

8 з 11 топ-72.7%
Путь Мафии: Первый Год Под Масками 6 червня 2026 · AML · Лас-Вегас ігор 5 · перемог 2 · бали 1.60 · допи +−0.40 · штраф — · ПУ 1
5 з 10 топ-50.0%
Звёзды Лас Вегаса 28 березня 2026 · AML · Лас-Вегас ігор 3 · перемог 1 · бали 1.93 · допи +0.60 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
29 ігор
Максимум допів за гру
+0.60 · Звёзды Лас Вегаса
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

11 ігрових днів, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 5 17.2% 60.0% 3/5
2 4 13.8% 50.0% 2/4
3 2 6.9% 50.0% 1/2
4 1 3.4% 0.0% 0/1
5 5 17.2% 60.0% 3/5
6 3 10.3% 33.3% 1/3
7 3 10.3% 66.7% 2/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 6.9% 50.0% 1/2
10 4 13.8% 50.0% 2/4
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 20.0% 50.0% 2/4
2 2 10.0% 50.0% 1/2
3 1 5.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 15.0% 33.3% 1/3
6 2 10.0% 0.0% 0/2
7 2 10.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 10.0% 50.0% 1/2
10 4 20.0% 50.0% 2/4
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 66.7% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.