Kniaz

52 гри ·клубні ігри · остання гра 11 вер 2025
Fort Mill, SC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 11 вересня 2025, Carolinas MafClub.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 52
Win-rate 51.9% 27/52
Бали 38.95 з них 12.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.24
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.80 5 ПУ
Штрафи 2.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 4/4
мафія 77.8% 7/9
шериф 60.0% 3/5
мирний 38.2% 13/34

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 34 65.4%
мафія 9 17.3%
шериф 5 9.6%
дон 4 7.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
17 ігор
Найкращий місяць
квітень 2025 — 37.5% (6/16)
Максимум допів за гру
+1.00 · №21912
Найбільший штраф
−0.80 · №22644
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
52 гри · частки рахуються від них
1 7 13.5% 42.9% 3/7
2 3 5.8% 66.7% 2/3
3 2 3.8% 100.0% 2/2
4 7 13.5% 42.9% 3/7
5 6 11.5% 50.0% 3/6
6 6 11.5% 33.3% 2/6
7 10 19.2% 60.0% 6/10
8 4 7.7% 75.0% 3/4
9 3 5.8% 66.7% 2/3
10 4 7.7% 25.0% 1/4
34 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 14.7% 20.0% 1/5
2 2 5.9% 50.0% 1/2
3 1 2.9% 100.0% 1/1
4 3 8.8% 33.3% 1/3
5 4 11.8% 25.0% 1/4
6 6 17.6% 33.3% 2/6
7 5 14.7% 20.0% 1/5
8 3 8.8% 66.7% 2/3
9 3 8.8% 66.7% 2/3
10 2 5.9% 50.0% 1/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 40.0% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 3 33.3% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 22.2% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 0.0% 0/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 50.0% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.