G

31 гра за 2026 рік · 61 загалом · остання гра 29 лип 2026
4 турніри ·1× переможець
Porto, Portugal · домашній клуб — Douro Dons
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 липня 2026, Douro Dons.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 31 клубні 17 · турнірні 14
Win-rate 61.3% 19/31
Бали 22.43 з них 4.05 допами Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 2.25 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мафія 66.7% 6/9
мирний 64.7% 11/17
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 54.8%
мафія 9 29.0%
шериф 3 9.7%
дон 2 6.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Mister Enot Cup 2026
3 1× третє місце Money Cup 3

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 28 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Mister Enot Cup 2026
У середньому топ-42.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 1 з 10
2025 2 0 3 з 10

Останні турніри

1 з 10 перемога
Mister Enot Cup 2026 2 травня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 5 · бали 5.18 · допи +1.30 · штраф — · ПУ 1
7 з 10 топ-70.0%
Money Cup 4 17 січня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 5 · бали 6.30 · допи +−0.70 · штраф — · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
Money Cup 3 21 грудня 2025 · AML · Порту ігор 7 · перемог 4 · бали 7.80 · допи +3.80 · штраф — · ПУ —
6 з 10 топ-60.0%
Money Cup 2 15 листопада 2025 · AML · Порту ігор 7 · перемог 2 · бали 6.07 · допи +3.90 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
31 гра
Максимум допів за гру
+0.60 · Mister Enot Cup 2026
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

8 ігрових днів, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
31 гра · частки рахуються від них
1 3 9.7% 100.0% 3/3
2 4 12.9% 75.0% 3/4
3 1 3.2% 100.0% 1/1
4 4 12.9% 75.0% 3/4
5 4 12.9% 75.0% 3/4
6 5 16.1% 60.0% 3/5
7 2 6.5% 50.0% 1/2
8 2 6.5% 50.0% 1/2
9 3 9.7% 33.3% 1/3
10 3 9.7% 0.0% 0/3
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.9% 100.0% 1/1
2 3 17.6% 100.0% 3/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 23.5% 75.0% 3/4
5 2 11.8% 100.0% 2/2
6 2 11.8% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 5.9% 0.0% 0/1
9 2 11.8% 50.0% 1/2
10 2 11.8% 0.0% 0/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 22.2% 50.0% 1/2
6 2 22.2% 100.0% 2/2
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 1 11.1% 0.0% 0/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 100.0% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.