Истина

29 ігор за 2026 рік · 46 загалом · остання гра 29 лип 2026
Porto, Portugal · домашній клуб — Douro Dons
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 липня 2026, Douro Dons.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 29 клубні 22 · турнірні 7
Win-rate 48.3% 14/29
Бали 13.45 з них 2.95 допами · штраф віднято Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 2/3
дон 60.0% 3/5
мирний 50.0% 9/18
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 62.1%
дон 5 17.2%
шериф 3 10.3%
мафія 3 10.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 10 Маникап 6
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 10 з 10
2025 1 0 10 з 10

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Маникап 6 4 квітня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 2 · бали 2.00 · допи +1.00 · штраф −0.50 · ПУ —
10 з 10 топ-100.0%
Money Cup 3 21 грудня 2025 · AML · Порту ігор 7 · перемог 1 · бали 3.07 · допи +1.90 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
18 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · Маникап 6
Найбільший штраф
−0.50 · Маникап 6

Активність

9 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 4 13.8% 75.0% 3/4
2 1 3.4% 0.0% 0/1
3 4 13.8% 50.0% 2/4
4 3 10.3% 33.3% 1/3
5 3 10.3% 33.3% 1/3
6 2 6.9% 50.0% 1/2
7 4 13.8% 0.0% 0/4
8 3 10.3% 66.7% 2/3
9 2 6.9% 50.0% 1/2
10 3 10.3% 100.0% 3/3
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 16.7% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 22.2% 50.0% 2/4
4 2 11.1% 50.0% 1/2
5 1 5.6% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 16.7% 0.0% 0/3
8 2 11.1% 100.0% 2/2
9 2 11.1% 50.0% 1/2
10 1 5.6% 100.0% 1/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.