Morgana

82 гри за 2026 рік · 162 загалом · остання гра 25 сер 2026
9 турнірів ·1× переможець
Porto, Portugal · домашній клуб — Douro Dons
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 серпня 2026, Douro Dons.

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 82 клубні 61 · турнірні 21
Win-rate 51.2% 42/82
Бали 42.99 з них 9.95 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 1.00 9 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 77.8% 7/9
мафія 66.7% 14/21
мирний 40.8% 20/49
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 49 59.8%
мафія 21 25.6%
дон 9 11.0%
шериф 3 3.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Gaia Cup
2 2× друге місце Mister Enot Cup 2026 · Portal MiniCup

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 65 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Gaia Cup
У середньому топ-56.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 0 2 з 10
2025 4 0 2 з 10
2024 2 0 1 з 10

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
Турнир Мирного 2026 13 червня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 3 · бали 2.73 · допи +0.35 · штраф — · ПУ 1
2 з 10 топ-20.0%
Mister Enot Cup 2026 2 травня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 5 · бали 4.35 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
10 з 10 топ-100.0%
Money Cup 5 28 лютого 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 1 · бали 3.20 · допи +2.20 · штраф — · ПУ —
9 з 10 топ-90.0%
Money Cup 3 21 грудня 2025 · AML · Порту ігор 7 · перемог 1 · бали 3.27 · допи +2.10 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
52 гри
Найкращий місяць
липень 2026 — 66.7% (14/21)
Максимум допів за гру
+0.70 · Money Cup 5
Найбільший штраф
−0.50 · №28224

Активність

22 ігрові дні, з них 3 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
82 гри · частки рахуються від них
1 8 9.8% 37.5% 3/8
2 9 11.0% 22.2% 2/9
3 8 9.8% 62.5% 5/8
4 9 11.0% 77.8% 7/9
5 7 8.5% 71.4% 5/7
6 6 7.3% 66.7% 4/6
7 10 12.2% 50.0% 5/10
8 6 7.3% 50.0% 3/6
9 8 9.8% 50.0% 4/8
10 11 13.4% 36.4% 4/11
49 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 6.1% 0.0% 0/3
2 7 14.3% 14.3% 1/7
3 5 10.2% 60.0% 3/5
4 4 8.2% 75.0% 3/4
5 4 8.2% 50.0% 2/4
6 4 8.2% 50.0% 2/4
7 7 14.3% 57.1% 4/7
8 5 10.2% 40.0% 2/5
9 4 8.2% 25.0% 1/4
10 6 12.2% 33.3% 2/6
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 66.7% 50.0% 1/2
21 гра за мафія · частки рахуються від них
1 3 14.3% 100.0% 3/3
2 2 9.5% 50.0% 1/2
3 1 4.8% 0.0% 0/1
4 4 19.0% 75.0% 3/4
5 1 4.8% 100.0% 1/1
6 1 4.8% 100.0% 1/1
7 2 9.5% 50.0% 1/2
8 1 4.8% 100.0% 1/1
9 4 19.0% 75.0% 3/4
10 2 9.5% 0.0% 0/2
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 22.2% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 22.2% 100.0% 2/2
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 2 22.2% 100.0% 2/2
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.