Newbie

29 ігор за 2026 рік · 123 загалом · остання гра 25 сер 2026
Porto, Portugal · домашній клуб — Douro Dons
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 серпня 2026, Douro Dons.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 29 клубні 22 · турнірні 7
Win-rate 41.4% 12/29
Бали 15.26 з них 0.66 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 2/4
дон 50.0% 3/6
мирний 38.9% 7/18
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 62.1%
дон 6 20.7%
мафія 4 13.8%
шериф 1 3.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Money Cup 3

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 58 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Money Cup 3
У середньому топ-70.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 10 з 10
2025 5 0 2 з 10
2024 2 0 9 з 10

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Money Cup 4 17 січня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 2 · бали 4.11 · допи +−2.89 · штраф — · ПУ —
2 з 10 топ-20.0%
Money Cup 3 21 грудня 2025 · AML · Порту ігор 7 · перемог 4 · бали 7.90 · допи +3.90 · штраф — · ПУ 1
5 з 10 топ-50.0%
Money Cup 2 15 листопада 2025 · AML · Порту ігор 7 · перемог 3 · бали 6.40 · допи +3.40 · штраф — · ПУ —
9 з 10 топ-90.0%
Money Cup 1 25 жовтня 2025 · AML · Порту ігор 7 · перемог 2 · бали 4.80 · допи +2.80 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
29 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · №28660

Активність

7 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 3 10.3% 66.7% 2/3
2 4 13.8% 75.0% 3/4
3 4 13.8% 50.0% 2/4
4 3 10.3% 33.3% 1/3
5 3 10.3% 0.0% 0/3
6 2 6.9% 50.0% 1/2
7 3 10.3% 33.3% 1/3
8 3 10.3% 0.0% 0/3
9 2 6.9% 50.0% 1/2
10 2 6.9% 50.0% 1/2
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.6% 100.0% 1/1
2 2 11.1% 50.0% 1/2
3 4 22.2% 50.0% 2/4
4 2 11.1% 50.0% 1/2
5 1 5.6% 0.0% 0/1
6 2 11.1% 50.0% 1/2
7 1 5.6% 100.0% 1/1
8 3 16.7% 0.0% 0/3
9 1 5.6% 0.0% 0/1
10 1 5.6% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 33.3% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.