Fugacity

28 ігор за 2026 рік · 48 загалом · остання гра 5 вер 2026
4 турніри ·2× переможець
Porto, Portugal · домашній клуб — Douro Dons
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (2/4) — 4 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 4 гри — 4 гри · мало
Мирний 50.0% (1/2) — 2 гри · мало
Мафія 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Дон 0.0% (0/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 28 клубні 7 · турнірні 21
Win-rate 57.1% 16/28
Бали 23.07 з них 6.52 допами Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.80 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 66.7% 4/6
мирний 52.6% 10/19
дон 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 67.9%
мафія 6 21.4%
дон 2 7.1%
шериф 1 3.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 2× переможець Маникап 6 · Money Cup 4
2 1× друге місце Money Cup 2
3 1× третє місце Money Cup 5

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 28 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Маникап 6
У середньому топ-17.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 0 1 з 10
2025 1 0 2 з 10

Останні турніри

1 з 10 перемога
Маникап 6 4 квітня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 5 · бали 5.13 · допи +1.25 · штраф — · ПУ 1
3 з 10 топ-30.0%
Money Cup 5 28 лютого 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 2 · бали 6.47 · допи +3.80 · штраф — · ПУ 2
1 з 10 перемога
Money Cup 4 17 січня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 5 · бали 8.47 · допи +1.47 · штраф — · ПУ 2
2 з 10 топ-20.0%
Money Cup 2 15 листопада 2025 · AML · Порту ігор 7 · перемог 4 · бали 8.17 · допи +3.50 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
28 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · Money Cup 5

Активність

5 ігрових днів, з них 3 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 4 14.3% 25.0% 1/4
2 3 10.7% 66.7% 2/3
3 1 3.6% 100.0% 1/1
4 3 10.7% 66.7% 2/3
5 1 3.6% 0.0% 0/1
6 1 3.6% 0.0% 0/1
7 4 14.3% 75.0% 3/4
8 4 14.3% 75.0% 3/4
9 4 14.3% 50.0% 2/4
10 3 10.7% 66.7% 2/3
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 21.1% 25.0% 1/4
2 1 5.3% 100.0% 1/1
3 1 5.3% 100.0% 1/1
4 3 15.8% 66.7% 2/3
5 1 5.3% 0.0% 0/1
6 1 5.3% 0.0% 0/1
7 2 10.5% 50.0% 1/2
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 1 5.3% 100.0% 1/1
10 3 15.8% 66.7% 2/3
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 2 33.3% 100.0% 2/2
9 3 50.0% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.