Молодой

48 ігор за 2026 рік · остання гра 19 вер 2026
Porto, Portugal · домашній клуб — Douro Dons
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 66.7% (4/6) 41.4% (12/29) 6 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 6 ігор 0.07 за 29 ігор 6 ігор · мало
Мирний 100.0% (1/1) 40.9% (9/22) 1 гра · мало
Шериф — 25.0% (1/4) 0 ігор
Мафія 75.0% (3/4) 50.0% (1/2) 4 гри · мало
Дон 0.0% (0/1) 100.0% (1/1) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 48 клубні 41 · турнірні 7
Win-rate 39.6% 19/48
Бали 16.78 з них 2.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 54.5% 6/11
дон 50.0% 1/2
мирний 37.9% 11/29
шериф 16.7% 1/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 60.4%
мафія 11 22.9%
шериф 6 12.5%
дон 2 4.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 10 Турнир Мирного 2026
У середньому топ-60.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 6 з 10

Останні турніри

6 з 10 топ-60.0%
Турнир Мирного 2026 13 червня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 3 · бали 2.88 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
33 гри
Максимум допів за гру
+0.50 · №28238
Найбільший штраф
−0.50 · №28476

Активність

12 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
48 ігор · частки рахуються від них
1 5 10.4% 40.0% 2/5
2 2 4.2% 0.0% 0/2
3 5 10.4% 80.0% 4/5
4 5 10.4% 40.0% 2/5
5 6 12.5% 0.0% 0/6
6 6 12.5% 50.0% 3/6
7 5 10.4% 60.0% 3/5
8 5 10.4% 40.0% 2/5
9 5 10.4% 60.0% 3/5
10 4 8.3% 0.0% 0/4
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 6.9% 50.0% 1/2
2 1 3.4% 0.0% 0/1
3 3 10.3% 100.0% 3/3
4 4 13.8% 50.0% 2/4
5 5 17.2% 0.0% 0/5
6 5 17.2% 60.0% 3/5
7 2 6.9% 50.0% 1/2
8 4 13.8% 25.0% 1/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 10.3% 0.0% 0/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 18.2% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 18.2% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 36.4% 75.0% 3/4
10 1 9.1% 0.0% 0/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.