Пикси

47 ігор за 2026 рік · 67 загалом · остання гра 20 вер 2026
2 турніри ·1× переможець
Porto, Portugal · домашній клуб — Douro Dons
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (3/6) 41.4% (12/29) 6 ігор · мало
Доп/гру 0.02 за 6 ігор 0.12 за 29 ігор 6 ігор · мало
Мирний 50.0% (2/4) 23.5% (4/17) 4 гри · мало
Шериф 0.0% (0/1) 50.0% (2/4) 1 гра · мало
Мафія 100.0% (1/1) 85.7% (6/7) 1 гра · мало
Дон — 0.0% (0/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 47 клубні 40 · турнірні 7
Win-rate 42.6% 20/47
Бали 20.87 з них 5.55 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.40 5 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 77.8% 7/9
дон 50.0% 1/2
шериф 40.0% 2/5
мирний 32.3% 10/31

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 31 66.0%
мафія 9 19.1%
шериф 5 10.6%
дон 2 4.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Турнир Мирного 2026

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Турнир Мирного 2026
У середньому топ-10.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 1 з 10
2025 1 0 —

Останні турніри

1 з 10 перемога
Турнир Мирного 2026 13 червня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 6 · бали 6.00 · допи +1.50 · штраф — · ПУ 1
—
Cozy Cup 13–23 червня 2025 · AML · Порту ігор 7 · перемог 1 · бали 2.80 · допи +2.60 · штраф −0.80 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
24 гри
Максимум допів за гру
+0.50 · №28240
Найбільший штраф
−0.50 · №28124

Активність

18 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
47 ігор · частки рахуються від них
1 4 8.5% 25.0% 1/4
2 3 6.4% 66.7% 2/3
3 4 8.5% 25.0% 1/4
4 4 8.5% 75.0% 3/4
5 5 10.6% 60.0% 3/5
6 5 10.6% 60.0% 3/5
7 6 12.8% 16.7% 1/6
8 6 12.8% 50.0% 3/6
9 3 6.4% 0.0% 0/3
10 7 14.9% 42.9% 3/7
31 гра за мирний · частки рахуються від них
1 3 9.7% 0.0% 0/3
2 2 6.5% 100.0% 2/2
3 3 9.7% 0.0% 0/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 9.7% 66.7% 2/3
6 2 6.5% 50.0% 1/2
7 5 16.1% 20.0% 1/5
8 5 16.1% 40.0% 2/5
9 3 9.7% 0.0% 0/3
10 5 16.1% 40.0% 2/5
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 3 33.3% 66.7% 2/3
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 3 33.3% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.