Shkoda

46 ігор за 2026 рік · 52 загалом · остання гра 20 вер 2026
Porto, Portugal · домашній клуб — Douro Dons
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 37.5% (3/8) 37.5% (6/16) 8 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 8 ігор 0.05 за 16 ігор 8 ігор · мало
Мирний 16.7% (1/6) 46.2% (6/13) 6 ігор · мало
Шериф 100.0% (2/2) 0.0% (0/2) 2 гри · мало
Дон — 0.0% (0/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 46 клубні 39 · турнірні 7
Win-rate 45.7% 21/46
Бали 20.89 з них 4.25 допами Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 0.86 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 50.0% 1/2
мирний 41.9% 13/31
шериф 37.5% 3/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 31 67.4%
шериф 8 17.4%
дон 5 10.9%
мафія 2 4.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 10 Турнир Мирного 2026
У середньому топ-80.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 8 з 10

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
Турнир Мирного 2026 13 червня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 3 · бали 2.70 · допи +0.45 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
46 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+0.80 · №26984

Активність

18 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
46 ігор · частки рахуються від них
1 1 2.2% 0.0% 0/1
2 5 10.9% 0.0% 0/5
3 8 17.4% 37.5% 3/8
4 4 8.7% 25.0% 1/4
5 2 4.3% 0.0% 0/2
6 4 8.7% 75.0% 3/4
7 8 17.4% 62.5% 5/8
8 3 6.5% 33.3% 1/3
9 5 10.9% 80.0% 4/5
10 6 13.0% 66.7% 4/6
31 гра за мирний · частки рахуються від них
1 1 3.2% 0.0% 0/1
2 4 12.9% 0.0% 0/4
3 4 12.9% 50.0% 2/4
4 3 9.7% 33.3% 1/3
5 1 3.2% 0.0% 0/1
6 4 12.9% 75.0% 3/4
7 4 12.9% 50.0% 2/4
8 3 9.7% 33.3% 1/3
9 4 12.9% 75.0% 3/4
10 3 9.7% 33.3% 1/3
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 25.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 25.0% 100.0% 2/2
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 100.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 40.0% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.