sahr

77 ігор за 2026 рік · 143 загалом · остання гра 25 вер 2026
10 турнірів ·1× переможець
Porto, Portugal · домашній клуб — Douro Dons
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (2/6) 54.2% (13/24) 6 ігор · мало
Доп/гру 0.03 за 6 ігор 0.16 за 24 гри 6 ігор · мало
Мирний 25.0% (1/4) 42.9% (3/7) 4 гри · мало
Шериф — 33.3% (2/6) 0 ігор
Мафія — 66.7% (4/6) 0 ігор
Дон 50.0% (1/2) 80.0% (4/5) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 77 клубні 42 · турнірні 35
Win-rate 45.5% 35/77
Бали 43.29 з них 10.99 допами Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.75 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 58.3% 7/12
дон 57.1% 8/14
мирний 41.5% 17/41
шериф 30.0% 3/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 41 53.2%
дон 14 18.2%
мафія 12 15.6%
шериф 10 13.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 10 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Money Cup 3

Підсумки за турнірами

Турнірів 10 74 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Money Cup 3
У середньому топ-64.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 5 0 5 з 10
2025 3 0 1 з 10
2024 2 0 10 з 10

Останні турніри

5 з 10 топ-50.0%
Турнир Мирного 2026 13 червня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 3 · бали 3.05 · допи +0.80 · штраф — · ПУ 1
6 з 10 топ-60.0%
Mister Enot Cup 2026 2 травня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 2 · бали 1.80 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
7 з 10 топ-70.0%
Маникап 6 4 квітня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 3 · бали 2.55 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
7 з 10 топ-70.0%
Money Cup 5 28 лютого 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 2 · бали 5.57 · допи +3.40 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
77 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 43.8% (7/16)
Максимум допів за гру
+0.90 · №27077

Активність

19 ігрових днів, з них 5 турнірних
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
77 ігор · частки рахуються від них
1 9 11.7% 33.3% 3/9
2 8 10.4% 37.5% 3/8
3 6 7.8% 16.7% 1/6
4 12 15.6% 50.0% 6/12
5 7 9.1% 57.1% 4/7
6 6 7.8% 33.3% 2/6
7 7 9.1% 14.3% 1/7
8 6 7.8% 83.3% 5/6
9 10 13.0% 70.0% 7/10
10 6 7.8% 50.0% 3/6
41 гра за мирний · частки рахуються від них
1 5 12.2% 20.0% 1/5
2 3 7.3% 33.3% 1/3
3 1 2.4% 0.0% 0/1
4 8 19.5% 37.5% 3/8
5 6 14.6% 66.7% 4/6
6 4 9.8% 25.0% 1/4
7 3 7.3% 33.3% 1/3
8 2 4.9% 50.0% 1/2
9 6 14.6% 66.7% 4/6
10 3 7.3% 33.3% 1/3
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 20.0% 50.0% 1/2
2 3 30.0% 33.3% 1/3
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 20.0% 0.0% 0/2
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 16.7% 50.0% 1/2
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 2 16.7% 0.0% 0/2
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 2 16.7% 100.0% 2/2
10 2 16.7% 100.0% 2/2
14 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 2 14.3% 50.0% 1/2
4 3 21.4% 66.7% 2/3
5 1 7.1% 0.0% 0/1
6 2 14.3% 50.0% 1/2
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 2 14.3% 100.0% 2/2
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 1 7.1% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.