Зозолина

36 ігор за 2026 рік · 60 загалом · остання гра 26 вер 2026
Porto, Portugal · домашній клуб — Douro Dons
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 62.5% (5/8) 50.0% (10/20) 8 ігор · мало
Доп/гру 0.13 за 8 ігор 0.03 за 20 ігор 8 ігор · мало
Мирний 50.0% (2/4) 53.8% (7/13) 4 гри · мало
Шериф — 33.3% (1/3) 0 ігор
Мафія 66.7% (2/3) 50.0% (1/2) 3 гри · мало
Дон 100.0% (1/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 36 клубні 29 · турнірні 7
Win-rate 50.0% 18/36
Бали 16.80 з них 2.80 допами Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
шериф 50.0% 2/4
мафія 50.0% 3/6
мирний 45.5% 10/22

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 61.1%
мафія 6 16.7%
шериф 4 11.1%
дон 4 11.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 10 Турнир Мирного 2026
У середньому топ-90.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 9 з 10
2025 1 0 —

Останні турніри

9 з 10 топ-90.0%
Турнир Мирного 2026 13 червня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 3 · бали 2.35 · допи +0.10 · штраф — · ПУ —
—
Cozy Cup 13–23 червня 2025 · AML · Порту ігор 7 · перемог 3 · бали 7.37 · допи +4.20 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
36 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · №29023

Активність

11 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
36 ігор · частки рахуються від них
1 3 8.3% 100.0% 3/3
2 4 11.1% 25.0% 1/4
3 5 13.9% 40.0% 2/5
4 4 11.1% 75.0% 3/4
5 4 11.1% 0.0% 0/4
6 3 8.3% 33.3% 1/3
7 4 11.1% 100.0% 4/4
8 3 8.3% 0.0% 0/3
9 2 5.6% 50.0% 1/2
10 4 11.1% 75.0% 3/4
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 13.6% 100.0% 3/3
2 3 13.6% 33.3% 1/3
3 4 18.2% 50.0% 2/4
4 4 18.2% 75.0% 3/4
5 2 9.1% 0.0% 0/2
6 1 4.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 13.6% 0.0% 0/3
9 1 4.5% 0.0% 0/1
10 1 4.5% 100.0% 1/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 50.0% 50.0% 1/2
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 33.3% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 33.3% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 50.0% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.