Луноходик

84 гри за 2026 рік · 181 загалом · остання гра 26 вер 2026
Porto, Portugal · домашній клуб — Douro Dons
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 0.0% (0/4) 51.4% (19/37) 4 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 4 гри 0.08 за 37 ігор 4 гри · мало
Мирний 0.0% (0/3) 31.8% (7/22) 3 гри · мало
Шериф — 100.0% (1/1) 0 ігор
Мафія 0.0% (0/1) 57.1% (4/7) 1 гра · мало
Дон — 100.0% (7/7) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 84 клубні 63 · турнірні 21
Win-rate 52.4% 44/84
Бали 44.61 з них 10.15 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 0.89 9 ПУ
Штрафи 1.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 91.7% 11/12
мафія 73.7% 14/19
шериф 57.1% 4/7
мирний 32.6% 15/46

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 46 54.8%
мафія 19 22.6%
дон 12 14.3%
шериф 7 8.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 67 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Турнир Мирного 2026
У середньому топ-47.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 0 3 з 10
2025 4 0 4 з 10
2024 2 0 5 з 10

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Турнир Мирного 2026 13 червня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 5 · бали 4.00 · допи +0.75 · штраф −0.50 · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
Mister Enot Cup 2026 2 травня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 4 · бали 3.93 · допи +0.80 · штраф — · ПУ 1
5 з 10 топ-50.0%
Money Cup 5 28 лютого 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 3 · бали 5.93 · допи +2.60 · штраф — · ПУ 2
4 з 10 топ-40.0%
Money Cup 3 21 грудня 2025 · AML · Порту ігор 7 · перемог 4 · бали 7.50 · допи +3.50 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
36 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 68.2% (15/22)
Максимум допів за гру
+0.60 · Money Cup 5
Найбільший штраф
−0.80 · №27078
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

26 ігрових днів, з них 3 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
84 гри · частки рахуються від них
1 7 8.3% 57.1% 4/7
2 11 13.1% 45.5% 5/11
3 12 14.3% 58.3% 7/12
4 1 1.2% 0.0% 0/1
5 13 15.5% 38.5% 5/13
6 13 15.5% 76.9% 10/13
7 8 9.5% 50.0% 4/8
8 8 9.5% 37.5% 3/8
9 9 10.7% 66.7% 6/9
10 2 2.4% 0.0% 0/2
46 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 13.0% 50.0% 3/6
2 7 15.2% 28.6% 2/7
3 8 17.4% 50.0% 4/8
4 1 2.2% 0.0% 0/1
5 8 17.4% 25.0% 2/8
6 3 6.5% 0.0% 0/3
7 3 6.5% 33.3% 1/3
8 3 6.5% 0.0% 0/3
9 5 10.9% 60.0% 3/5
10 2 4.3% 0.0% 0/2
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 28.6% 50.0% 1/2
9 2 28.6% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.3% 100.0% 1/1
2 2 10.5% 50.0% 1/2
3 3 15.8% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 15.8% 66.7% 2/3
6 6 31.6% 100.0% 6/6
7 2 10.5% 50.0% 1/2
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 16.7% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 3 25.0% 100.0% 3/3
7 3 25.0% 66.7% 2/3
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 2 16.7% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.