Melodia

34 гри за 2026 рік · 61 загалом · остання гра 26 вер 2026
Porto, Portugal · домашній клуб — Douro Dons
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 37.5% (3/8) 37.5% (3/8) 8 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 8 ігор 0.05 за 8 ігор 8 ігор · мало
Мирний 33.3% (2/6) 50.0% (2/4) 6 ігор · мало
Шериф — 0.0% (0/1) 0 ігор
Мафія 0.0% (0/1) 33.3% (1/3) 1 гра · мало
Дон 100.0% (1/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 34 клубні 20 · турнірні 14
Win-rate 44.1% 15/34
Бали 18.90 з них 2.93 допами Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.60 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 1/2
мирний 47.4% 9/19
шериф 40.0% 2/5
мафія 37.5% 3/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 55.9%
мафія 8 23.5%
шериф 5 14.7%
дон 2 5.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 2× третє місце Маникап 6 · Money Cup 4

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 21 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Маникап 6
У середньому топ-33.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 3 з 10
2025 1 0 4 з 10

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Маникап 6 4 квітня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 4 · бали 4.65 · допи +1.25 · штраф — · ПУ 3
3 з 10 топ-30.0%
Money Cup 4 17 січня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 4 · бали 7.08 · допи +0.08 · штраф — · ПУ 1
4 з 10 топ-40.0%
Money Cup 1 25 жовтня 2025 · AML · Порту ігор 7 · перемог 5 · бали 7.70 · допи +2.70 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
34 гри
Максимум допів за гру
+0.46 · Money Cup 4

Активність

10 ігрових днів, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 6 17.6% 16.7% 1/6
2 2 5.9% 50.0% 1/2
3 4 11.8% 75.0% 3/4
4 4 11.8% 25.0% 1/4
5 4 11.8% 25.0% 1/4
6 4 11.8% 75.0% 3/4
7 2 5.9% 50.0% 1/2
8 2 5.9% 50.0% 1/2
9 1 2.9% 100.0% 1/1
10 5 14.7% 40.0% 2/5
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 26.3% 20.0% 1/5
2 2 10.5% 50.0% 1/2
3 2 10.5% 50.0% 1/2
4 3 15.8% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 15.8% 100.0% 3/3
7 2 10.5% 50.0% 1/2
8 1 5.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 5.3% 100.0% 1/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 60.0% 33.3% 1/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 3 37.5% 33.3% 1/3
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.