Давно в Париже

110 ігор за 2026 рік · 173 загалом · остання гра 26 вер 2026
Porto, Portugal · домашній клуб — Douro Dons
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 46.2% (6/13) 43.6% (17/39) 13 ігор · мало
Доп/гру 0.05 за 13 ігор 0.07 за 39 ігор 13 ігор · мало
Мирний 22.2% (2/9) 21.7% (5/23) 9 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) 75.0% (3/4) 1 гра · мало
Мафія 100.0% (2/2) 75.0% (6/8) 2 гри · мало
Дон 100.0% (1/1) 75.0% (3/4) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 110 клубні 82 · турнірні 28
Win-rate 43.6% 48/110
Бали 51.26 з них 10.48 допами · штраф віднято Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 1.10 10 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 70.0% 14/20
шериф 57.1% 8/14
дон 54.5% 6/11
мирний 30.8% 20/65

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 65 59.1%
мафія 20 18.2%
шериф 14 12.7%
дон 11 10.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Portal MiniCup

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 56 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Portal MiniCup
У середньому топ-65.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 4 0 6 з 10
2025 4 0 3 з 10

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
Mister Enot Cup 2026 2 травня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 1 · бали 1.35 · допи +0.60 · штраф — · ПУ 1
9 з 10 топ-90.0%
Маникап 6 4 квітня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 3 · бали 2.35 · допи +0.10 · штраф — · ПУ —
6 з 10 топ-60.0%
Money Cup 5 28 лютого 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 3 · бали 5.80 · допи +2.80 · штраф — · ПУ —
6 з 10 топ-60.0%
Money Cup 4 17 січня 2026 · AML · Порту ігор 7 · перемог 5 · бали 6.38 · допи +−0.62 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
65 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 55.6% (10/18)
Максимум допів за гру
+0.80 · №26981
Найбільший штраф
−0.50 · №28124

Активність

32 ігрові дні, з них 4 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
110 ігор · частки рахуються від них
1 13 11.8% 46.2% 6/13
2 13 11.8% 38.5% 5/13
3 13 11.8% 53.8% 7/13
4 13 11.8% 30.8% 4/13
5 10 9.1% 30.0% 3/10
6 12 10.9% 50.0% 6/12
7 7 6.4% 28.6% 2/7
8 12 10.9% 58.3% 7/12
9 8 7.3% 37.5% 3/8
10 9 8.2% 55.6% 5/9
65 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 10.8% 28.6% 2/7
2 10 15.4% 20.0% 2/10
3 7 10.8% 42.9% 3/7
4 7 10.8% 14.3% 1/7
5 8 12.3% 25.0% 2/8
6 9 13.8% 44.4% 4/9
7 5 7.7% 20.0% 1/5
8 3 4.6% 66.7% 2/3
9 4 6.2% 0.0% 0/4
10 5 7.7% 60.0% 3/5
14 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 4 28.6% 50.0% 2/4
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 28.6% 100.0% 4/4
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 1 7.1% 0.0% 0/1
20 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 10.0% 50.0% 1/2
2 1 5.0% 100.0% 1/1
3 1 5.0% 100.0% 1/1
4 4 20.0% 75.0% 3/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 10.0% 100.0% 2/2
7 2 10.0% 50.0% 1/2
8 4 20.0% 25.0% 1/4
9 3 15.0% 100.0% 3/3
10 1 5.0% 100.0% 1/1
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 27.3% 100.0% 3/3
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 18.2% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.