Хам

18 ігор ·клубні ігри · остання гра 18 лип 2024
Antalya, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 липня 2024, Kemer Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 18
Win-rate 44.4% 8/18
Бали 13.40 з них 5.40 допами Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
шериф 50.0% 1/2
мирний 42.9% 3/7
мафія 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 38.9%
мафія 7 38.9%
шериф 2 11.1%
дон 2 11.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
18 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №15988

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
18 ігор · частки рахуються від них
1 3 16.7% 33.3% 1/3
2 5 27.8% 60.0% 3/5
3 2 11.1% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 16.7% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 16.7% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 11.1% 100.0% 2/2
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 42.9% 33.3% 1/3
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 28.6% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 28.6% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 100.0% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.