DZEN

82 гри ·клубні ігри · остання гра 5 гру 2024
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 грудня 2024, Kemer Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 82
Win-rate 57.3% 47/82
Бали 72.35 з них 26.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.32
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 1.14 7 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 77.8% 7/9
мирний 64.8% 35/54
дон 28.6% 2/7
мафія 25.0% 3/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 54 65.9%
мафія 12 14.6%
шериф 9 11.0%
дон 7 8.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
33 гри
Найкращий місяць
жовтень 2024 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+1.00 · №17895
Найбільший штраф
−0.50 · №18226
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
82 гри · частки рахуються від них
1 23 28.0% 52.2% 12/23
2 8 9.8% 62.5% 5/8
3 10 12.2% 60.0% 6/10
4 5 6.1% 60.0% 3/5
5 7 8.5% 71.4% 5/7
6 5 6.1% 80.0% 4/5
7 5 6.1% 80.0% 4/5
8 8 9.8% 50.0% 4/8
9 5 6.1% 40.0% 2/5
10 6 7.3% 33.3% 2/6
54 гри за мирний · частки рахуються від них
1 14 25.9% 50.0% 7/14
2 7 13.0% 71.4% 5/7
3 8 14.8% 62.5% 5/8
4 3 5.6% 33.3% 1/3
5 4 7.4% 100.0% 4/4
6 3 5.6% 100.0% 3/3
7 3 5.6% 100.0% 3/3
8 4 7.4% 75.0% 3/4
9 4 7.4% 50.0% 2/4
10 4 7.4% 50.0% 2/4
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 44.4% 75.0% 3/4
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 25.0% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 3 25.0% 33.3% 1/3
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 16.7% 0.0% 0/2
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 0.0% 0/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 28.6% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.