Сенька

23 гри ·клубні ігри · остання гра 22 січ 2025
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 22 січня 2025, Kemer Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 23
Win-rate 56.5% 13/23
Бали 20.40 з них 6.90 допами Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 58.8% 10/17
мафія 50.0% 1/2
дон 50.0% 2/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 73.9%
дон 4 17.4%
мафія 2 8.7%
шериф 0 0.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
23 гри
Максимум допів за гру
+0.30 · №19847

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 3 13.0% 66.7% 2/3
2 5 21.7% 20.0% 1/5
3 5 21.7% 60.0% 3/5
4 3 13.0% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 8.7% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 8.7% 100.0% 2/2
9 2 8.7% 100.0% 2/2
10 1 4.3% 0.0% 0/1
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 17.6% 66.7% 2/3
2 3 17.6% 0.0% 0/3
3 4 23.5% 75.0% 3/4
4 3 17.6% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.9% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 5.9% 100.0% 1/1
9 2 11.8% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 50.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.