Мама

42 гри ·клубні ігри · остання гра 30 січ 2025
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 січня 2025, Kemer Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 42
Win-rate 54.8% 23/42
Бали 35.40 з них 12.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 72.0% 18/25
шериф 50.0% 2/4
дон 25.0% 1/4
мафія 22.2% 2/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 25 59.5%
мафія 9 21.4%
шериф 4 9.5%
дон 4 9.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
20 ігор
Найкращий місяць
грудень 2024 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+0.60 · №17891
Найбільший штраф
−0.50 · №19120

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
42 гри · частки рахуються від них
1 3 7.1% 0.0% 0/3
2 9 21.4% 44.4% 4/9
3 5 11.9% 80.0% 4/5
4 3 7.1% 33.3% 1/3
5 5 11.9% 60.0% 3/5
6 3 7.1% 66.7% 2/3
7 2 4.8% 0.0% 0/2
8 6 14.3% 83.3% 5/6
9 4 9.5% 75.0% 3/4
10 2 4.8% 50.0% 1/2
25 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 8.0% 0.0% 0/2
2 4 16.0% 50.0% 2/4
3 3 12.0% 100.0% 3/3
4 1 4.0% 100.0% 1/1
5 3 12.0% 100.0% 3/3
6 2 8.0% 100.0% 2/2
7 1 4.0% 0.0% 0/1
8 5 20.0% 80.0% 4/5
9 3 12.0% 66.7% 2/3
10 1 4.0% 100.0% 1/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 3 33.3% 33.3% 1/3
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 0.0% 0/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 50.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 50.0% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.