Мактрахер

34 гри ·клубні ігри · остання гра 6 бер 2025
Antalya, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 березня 2025, Kemer Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 34
Win-rate 61.8% 21/34
Бали 31.00 з них 10.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 3/3
мирний 69.6% 16/23
мафія 40.0% 2/5
дон 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 67.6%
мафія 5 14.7%
шериф 3 8.8%
дон 3 8.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
33 гри
Найкращий місяць
листопад 2024 — 73.3% (11/15)
Максимум допів за гру
+0.60 · №19613
Найбільший штраф
−0.50 · №18211

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 5 14.7% 60.0% 3/5
2 3 8.8% 100.0% 3/3
3 3 8.8% 100.0% 3/3
4 3 8.8% 66.7% 2/3
5 2 5.9% 50.0% 1/2
6 1 2.9% 0.0% 0/1
7 5 14.7% 60.0% 3/5
8 5 14.7% 40.0% 2/5
9 4 11.8% 50.0% 2/4
10 3 8.8% 66.7% 2/3
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 8.7% 100.0% 2/2
2 3 13.0% 100.0% 3/3
3 2 8.7% 100.0% 2/2
4 3 13.0% 66.7% 2/3
5 2 8.7% 50.0% 1/2
6 1 4.3% 0.0% 0/1
7 3 13.0% 66.7% 2/3
8 3 13.0% 66.7% 2/3
9 3 13.0% 33.3% 1/3
10 1 4.3% 100.0% 1/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 1 33.3% 100.0% 1/1
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 60.0% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 40.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 66.7% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.