Куxи

143 гри ·клубні ігри · остання гра 1 бер 2025
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 березня 2025, Kemer Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 143
Win-rate 67.1% 96/143
Бали 149.10 з них 53.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.37
ПУ · перший убитий 16
Середній ЛХ 2.71 14 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 80.2% 69/86
шериф 60.0% 9/15
дон 52.9% 9/17
мафія 36.0% 9/25

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 86 60.1%
мафія 25 17.5%
дон 17 11.9%
шериф 15 10.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
17 ігор
Без штрафу поспіль
51 гра
Найкращий місяць
вересень 2024 — 88.9% (16/18)
Максимум допів за гру
+1.00 · №20702
Найбільший штраф
−0.50 · №18892
ЛХ 3/3
10 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
143 гри · частки рахуються від них
1 9 6.3% 77.8% 7/9
2 7 4.9% 57.1% 4/7
3 23 16.1% 69.6% 16/23
4 22 15.4% 63.6% 14/22
5 20 14.0% 85.0% 17/20
6 22 15.4% 63.6% 14/22
7 12 8.4% 66.7% 8/12
8 6 4.2% 50.0% 3/6
9 15 10.5% 53.3% 8/15
10 7 4.9% 71.4% 5/7
86 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 4.7% 100.0% 4/4
2 4 4.7% 75.0% 3/4
3 12 14.0% 83.3% 10/12
4 16 18.6% 81.3% 13/16
5 17 19.8% 82.4% 14/17
6 12 14.0% 75.0% 9/12
7 7 8.1% 85.7% 6/7
8 3 3.5% 33.3% 1/3
9 7 8.1% 71.4% 5/7
10 4 4.7% 100.0% 4/4
15 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 26.7% 75.0% 3/4
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 8 53.3% 62.5% 5/8
4 1 6.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 6.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
25 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 4.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 12.0% 33.3% 1/3
4 5 20.0% 20.0% 1/5
5 3 12.0% 100.0% 3/3
6 3 12.0% 33.3% 1/3
7 3 12.0% 33.3% 1/3
8 2 8.0% 50.0% 1/2
9 5 20.0% 20.0% 1/5
10 0 0.0% — жодного разу
17 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 11.8% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 6 35.3% 66.7% 4/6
7 2 11.8% 50.0% 1/2
8 1 5.9% 100.0% 1/1
9 3 17.6% 66.7% 2/3
10 3 17.6% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.