Вик-Вик

53 гри ·клубні ігри · остання гра 1 чер 2025
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 червня 2025, Kemer Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 53
Win-rate 50.9% 27/53
Бали 43.70 з них 16.20 допами Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 85.7% 6/7
мирний 51.4% 18/35
дон 33.3% 1/3
мафія 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 35 66.0%
мафія 8 15.1%
шериф 7 13.2%
дон 3 5.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
53 гри
Найкращий місяць
січень 2025 — 60.0% (18/30)
Максимум допів за гру
+0.60 · №19516

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
53 гри · частки рахуються від них
1 4 7.5% 25.0% 1/4
2 1 1.9% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 1.9% 0.0% 0/1
5 2 3.8% 0.0% 0/2
6 23 43.4% 43.5% 10/23
7 11 20.8% 72.7% 8/11
8 6 11.3% 50.0% 3/6
9 1 1.9% 100.0% 1/1
10 4 7.5% 75.0% 3/4
35 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 8.6% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 2.9% 0.0% 0/1
5 1 2.9% 0.0% 0/1
6 16 45.7% 43.8% 7/16
7 7 20.0% 71.4% 5/7
8 4 11.4% 50.0% 2/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 8.6% 100.0% 3/3
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 28.6% 50.0% 1/2
7 2 28.6% 100.0% 2/2
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 5 62.5% 40.0% 2/5
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.