Флаттершай

104 гри ·клубні ігри · остання гра 28 сер 2025
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 серпня 2025, Kemer Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 104
Win-rate 51.0% 53/104
Бали 84.10 з них 31.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 0.67 6 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 82.4% 14/17
дон 50.0% 6/12
мафія 45.0% 9/20
мирний 43.6% 24/55

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 55 52.9%
мафія 20 19.2%
шериф 17 16.3%
дон 12 11.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
72 гри
Найкращий місяць
грудень 2024 — 73.1% (19/26)
Максимум допів за гру
+0.80 · №19326
Найбільший штраф
−0.50 · №19396

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
104 гри · частки рахуються від них
1 9 8.7% 77.8% 7/9
2 10 9.6% 20.0% 2/10
3 8 7.7% 37.5% 3/8
4 6 5.8% 50.0% 3/6
5 9 8.7% 44.4% 4/9
6 8 7.7% 50.0% 4/8
7 12 11.5% 58.3% 7/12
8 14 13.5% 57.1% 8/14
9 12 11.5% 50.0% 6/12
10 16 15.4% 56.3% 9/16
55 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 10.9% 66.7% 4/6
2 5 9.1% 20.0% 1/5
3 3 5.5% 0.0% 0/3
4 4 7.3% 50.0% 2/4
5 2 3.6% 0.0% 0/2
6 8 14.5% 50.0% 4/8
7 5 9.1% 60.0% 3/5
8 8 14.5% 75.0% 6/8
9 5 9.1% 0.0% 0/5
10 9 16.4% 44.4% 4/9
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 11.8% 100.0% 2/2
2 1 5.9% 100.0% 1/1
3 2 11.8% 50.0% 1/2
4 1 5.9% 100.0% 1/1
5 2 11.8% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 11.8% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 17.6% 100.0% 3/3
10 4 23.5% 75.0% 3/4
20 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 10.0% 0.0% 0/2
3 2 10.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 15.0% 66.7% 2/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 5 25.0% 40.0% 2/5
8 5 25.0% 40.0% 2/5
9 3 15.0% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 2 16.7% 0.0% 0/2
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 2 16.7% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 3 25.0% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.