Save

81 гра ·клубні ігри · остання гра 7 жов 2025
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 жовтня 2025, Kemer Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 81
Win-rate 53.1% 43/81
Бали 64.10 з них 23.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.29
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.50 2 ПУ
Штрафи 2.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 6/9
мирний 63.8% 30/47
дон 40.0% 4/10
мафія 20.0% 3/15

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 47 58.0%
мафія 15 18.5%
дон 10 12.3%
шериф 9 11.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
56 ігор
Найкращий місяць
березень 2025 — 62.9% (22/35)
Максимум допів за гру
+0.80 · №21071
Найбільший штраф
−0.50 · №24688

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
81 гра · частки рахуються від них
1 11 13.6% 81.8% 9/11
2 6 7.4% 16.7% 1/6
3 3 3.7% 33.3% 1/3
4 5 6.2% 80.0% 4/5
5 10 12.3% 30.0% 3/10
6 5 6.2% 80.0% 4/5
7 10 12.3% 60.0% 6/10
8 12 14.8% 50.0% 6/12
9 8 9.9% 62.5% 5/8
10 11 13.6% 36.4% 4/11
47 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 12.8% 83.3% 5/6
2 1 2.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 5 10.6% 80.0% 4/5
5 5 10.6% 60.0% 3/5
6 3 6.4% 66.7% 2/3
7 7 14.9% 57.1% 4/7
8 8 17.0% 50.0% 4/8
9 6 12.8% 66.7% 4/6
10 6 12.8% 66.7% 4/6
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 22.2% 100.0% 2/2
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 22.2% 0.0% 0/2
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 2 22.2% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 13.3% 50.0% 1/2
2 4 26.7% 0.0% 0/4
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 13.3% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 13.3% 100.0% 2/2
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 20.0% 0.0% 0/3
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 20.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 2 20.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 20.0% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.