Ваха

29 ігор за 2026 рік · 341 загалом ·клубні ігри · остання гра 29 сер 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 серпня 2026, Kemer Mafia Club.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 29
Win-rate 58.6% 17/29
Бали 18.00 з них 1.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 1.50 6 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 72.2% 13/18
шериф 50.0% 2/4
мафія 50.0% 2/4
дон 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 62.1%
шериф 4 13.8%
мафія 4 13.8%
дон 3 10.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
28 ігор
Найкращий місяць
серпень 2026 — 59.1% (13/22)
Максимум допів за гру
+0.50 · №28830
Найбільший штраф
−0.50 · №28831
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

10 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 7 24.1% 71.4% 5/7
2 5 17.2% 60.0% 3/5
3 1 3.4% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 6 20.7% 66.7% 4/6
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 6.9% 100.0% 2/2
8 7 24.1% 28.6% 2/7
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 3.4% 0.0% 0/1
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 27.8% 80.0% 4/5
2 4 22.2% 50.0% 2/4
3 1 5.6% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 16.7% 100.0% 3/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 11.1% 100.0% 2/2
8 3 16.7% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 50.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.