Кижинга

47 ігор за 2026 рік · 188 загалом ·клубні ігри · остання гра 5 лис 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (4/12) 76.2% (16/21) 12 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 12 ігор 0.01 за 21 гру 12 ігор · мало
Мирний 37.5% (3/8) 90.0% (9/10) 8 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/1) — 1 гра · мало
Мафія 0.0% (0/1) 50.0% (4/8) 1 гра · мало
Дон 50.0% (1/2) 100.0% (3/3) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 47
Win-rate 59.6% 28/47
Бали 27.80 з них 0.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.25 4 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 62.5% 15/24
дон 62.5% 5/8
мафія 53.8% 7/13
шериф 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 51.1%
мафія 13 27.7%
дон 8 17.0%
шериф 2 4.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
9 ігор
Без штрафу поспіль
42 гри
Найкращий місяць
серпень 2026 — 76.2% (16/21)
Максимум допів за гру
+0.30 · №28696
Найбільший штраф
−0.50 · №26528

Активність

16 ігрових днів · грає 4 тижні поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
47 ігор · частки рахуються від них
1 7 14.9% 42.9% 3/7
2 4 8.5% 75.0% 3/4
3 2 4.3% 50.0% 1/2
4 3 6.4% 100.0% 3/3
5 6 12.8% 50.0% 3/6
6 9 19.1% 66.7% 6/9
7 3 6.4% 66.7% 2/3
8 1 2.1% 100.0% 1/1
9 5 10.6% 60.0% 3/5
10 7 14.9% 42.9% 3/7
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 16.7% 25.0% 1/4
2 3 12.5% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 8.3% 100.0% 2/2
5 2 8.3% 50.0% 1/2
6 5 20.8% 80.0% 4/5
7 3 12.5% 66.7% 2/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 12.5% 66.7% 2/3
10 2 8.3% 50.0% 1/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 2 15.4% 50.0% 1/2
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 2 15.4% 50.0% 1/2
6 2 15.4% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 3 23.1% 33.3% 1/3
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 25.0% 50.0% 1/2
6 2 25.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 25.0% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.