Рига

29 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 5 лис 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 59.1% (13/22) 28.6% (2/7) 22 гри
Доп/гру 0.00 за 22 гри 0.00 за 7 ігор 22 гри
Мирний 64.3% (9/14) 50.0% (2/4) 14 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) 0.0% (0/1) 1 гра · мало
Мафія 33.3% (1/3) 0.0% (0/1) 3 гри · мало
Дон 50.0% (2/4) 0.0% (0/1) 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 29
Win-rate 51.7% 15/29
Бали 15.40
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 61.1% 11/18
шериф 50.0% 1/2
дон 40.0% 2/5
мафія 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 62.1%
дон 5 17.2%
мафія 4 13.8%
шериф 2 6.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
29 ігор

Активність

12 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 1 3.4% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 6.9% 0.0% 0/2
4 3 10.3% 66.7% 2/3
5 4 13.8% 50.0% 2/4
6 4 13.8% 50.0% 2/4
7 7 24.1% 28.6% 2/7
8 2 6.9% 100.0% 2/2
9 5 17.2% 100.0% 5/5
10 1 3.4% 0.0% 0/1
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 5.6% 0.0% 0/1
4 2 11.1% 50.0% 1/2
5 4 22.2% 50.0% 2/4
6 2 11.1% 50.0% 1/2
7 4 22.2% 50.0% 2/4
8 1 5.6% 100.0% 1/1
9 4 22.2% 100.0% 4/4
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 50.0% 0.0% 0/2
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.