дима2риус

25 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 5 лис 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 40.9% (9/22) — 22 гри
Доп/гру 0.00 за 22 гри — 22 гри
Мирний 54.5% (6/11) — 11 ігор · мало
Мафія 33.3% (3/9) — 9 ігор · мало
Дон 0.0% (0/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 25
Win-rate 40.0% 10/25
Бали 9.50 штраф віднято
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 50.0% 7/14
мафія 33.3% 3/9
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 56.0%
мафія 9 36.0%
дон 2 8.0%
шериф 0 0.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
23 гри
Найбільший штраф
−0.50 · №29376

Активність

10 ігрових днів · грає 5 тижнів поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
25 ігор · частки рахуються від них
1 3 12.0% 33.3% 1/3
2 2 8.0% 0.0% 0/2
3 4 16.0% 100.0% 4/4
4 3 12.0% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 8.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 16.0% 25.0% 1/4
9 3 12.0% 33.3% 1/3
10 4 16.0% 25.0% 1/4
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 14.3% 0.0% 0/2
3 2 14.3% 100.0% 2/2
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 21.4% 33.3% 1/3
9 2 14.3% 50.0% 1/2
10 3 21.4% 33.3% 1/3
роль ще не випадала
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 33.3% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 22.2% 100.0% 2/2
4 2 22.2% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 0.0% 0/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.