Chief

49 ігор за 2026 рік · 109 загалом ·клубні ігри · остання гра 31 жов 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 72.7% (8/11) 0.0% (0/2) 11 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 11 ігор 0.00 за 2 гри 11 ігор · мало
Мирний 100.0% (6/6) 0.0% (0/1) 6 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Мафія 50.0% (1/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало
Дон 0.0% (0/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 49
Win-rate 61.2% 30/49
Бали 31.50 з них 1.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 2.00 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 73.5% 25/34
шериф 50.0% 1/2
дон 40.0% 2/5
мафія 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 34 69.4%
мафія 8 16.3%
дон 5 10.2%
шериф 2 4.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
41 гра
Найкращий місяць
березень 2026 — 61.9% (13/21)
Максимум допів за гру
+1.00 · №27259
Найбільший штраф
−0.50 · №26850

Активність

17 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
49 ігор · частки рахуються від них
1 2 4.1% 50.0% 1/2
2 2 4.1% 50.0% 1/2
3 2 4.1% 100.0% 2/2
4 9 18.4% 66.7% 6/9
5 9 18.4% 88.9% 8/9
6 4 8.2% 25.0% 1/4
7 3 6.1% 33.3% 1/3
8 4 8.2% 50.0% 2/4
9 8 16.3% 62.5% 5/8
10 6 12.2% 50.0% 3/6
34 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 2.9% 100.0% 1/1
2 1 2.9% 100.0% 1/1
3 1 2.9% 100.0% 1/1
4 8 23.5% 75.0% 6/8
5 8 23.5% 87.5% 7/8
6 2 5.9% 50.0% 1/2
7 1 2.9% 100.0% 1/1
8 3 8.8% 33.3% 1/3
9 4 11.8% 100.0% 4/4
10 5 14.7% 40.0% 2/5
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 60.0% 33.3% 1/3
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.