Yabanci

144 гри за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 31 жов 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 58.3% (7/12) 56.5% (26/46) 12 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 12 ігор 0.02 за 46 ігор 12 ігор · мало
Мирний 83.3% (5/6) 60.7% (17/28) 6 ігор · мало
Шериф — 50.0% (1/2) 0 ігор
Мафія 33.3% (2/6) 46.2% (6/13) 6 ігор · мало
Дон — 66.7% (2/3) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 144
Win-rate 51.4% 74/144
Бали 77.80 з них 1.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 1.63 8 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 58.0% 51/88
шериф 42.9% 3/7
мафія 41.0% 16/39
дон 40.0% 4/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 88 61.1%
мафія 39 27.1%
дон 10 6.9%
шериф 7 4.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
12 ігор
Без штрафу поспіль
119 ігор
Найкращий місяць
серпень 2026 — 70.8% (17/24)
Максимум допів за гру
+0.30 · №28694
Найбільший штраф
−0.50 · №28630

Активність

41 ігровий день · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
144 гри · частки рахуються від них
1 3 2.1% 66.7% 2/3
2 11 7.6% 63.6% 7/11
3 26 18.1% 61.5% 16/26
4 17 11.8% 58.8% 10/17
5 17 11.8% 47.1% 8/17
6 13 9.0% 30.8% 4/13
7 11 7.6% 45.5% 5/11
8 23 16.0% 52.2% 12/23
9 16 11.1% 43.8% 7/16
10 7 4.9% 42.9% 3/7
88 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 1.1% 100.0% 1/1
2 8 9.1% 50.0% 4/8
3 19 21.6% 68.4% 13/19
4 12 13.6% 66.7% 8/12
5 12 13.6% 66.7% 8/12
6 8 9.1% 37.5% 3/8
7 7 8.0% 57.1% 4/7
8 11 12.5% 63.6% 7/11
9 6 6.8% 16.7% 1/6
10 4 4.5% 50.0% 2/4
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 2 28.6% 50.0% 1/2
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 1 14.3% 0.0% 0/1
39 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 5.1% 50.0% 1/2
2 3 7.7% 100.0% 3/3
3 4 10.3% 50.0% 2/4
4 2 5.1% 50.0% 1/2
5 3 7.7% 0.0% 0/3
6 4 10.3% 25.0% 1/4
7 4 10.3% 25.0% 1/4
8 8 20.5% 37.5% 3/8
9 8 20.5% 50.0% 4/8
10 1 2.6% 0.0% 0/1
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 20.0% 50.0% 1/2
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 30.0% 33.3% 1/3
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 1 10.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.