Юлясик

112 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 30 вер 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (2/4) 47.1% (8/17) 4 гри · мало
Доп/гру 0.08 за 4 гри 0.02 за 17 ігор 4 гри · мало
Мирний 66.7% (2/3) 53.8% (7/13) 3 гри · мало
Шериф 0.0% (0/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало
Мафія — 0.0% (0/1) 0 ігор
Дон — 0.0% (0/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 112
Win-rate 49.1% 55/112
Бали 56.80 з них 0.60 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.00 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 12/18
мирний 50.0% 32/64
мафія 47.6% 10/21
дон 11.1% 1/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 64 57.1%
мафія 21 18.8%
шериф 18 16.1%
дон 9 8.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
112 ігор
Найкращий місяць
квітень 2026 — 60.0% (12/20)
Максимум допів за гру
+0.30 · №28894

Активність

31 ігровий день
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
112 ігор · частки рахуються від них
1 10 8.9% 60.0% 6/10
2 8 7.1% 37.5% 3/8
3 14 12.5% 50.0% 7/14
4 10 8.9% 50.0% 5/10
5 20 17.9% 45.0% 9/20
6 20 17.9% 55.0% 11/20
7 16 14.3% 56.3% 9/16
8 4 3.6% 25.0% 1/4
9 6 5.4% 50.0% 3/6
10 4 3.6% 25.0% 1/4
64 гри за мирний · частки рахуються від них
1 7 10.9% 71.4% 5/7
2 4 6.2% 25.0% 1/4
3 9 14.1% 55.6% 5/9
4 6 9.4% 66.7% 4/6
5 14 21.9% 35.7% 5/14
6 10 15.6% 40.0% 4/10
7 11 17.2% 63.6% 7/11
8 2 3.1% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 1.6% 0.0% 0/1
18 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 5.6% 100.0% 1/1
2 2 11.1% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 11.1% 50.0% 1/2
5 2 11.1% 50.0% 1/2
6 5 27.8% 100.0% 5/5
7 1 5.6% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 11.1% 50.0% 1/2
10 3 16.7% 33.3% 1/3
21 гра за мафія · частки рахуються від них
1 1 4.8% 0.0% 0/1
2 1 4.8% 0.0% 0/1
3 4 19.0% 50.0% 2/4
4 1 4.8% 0.0% 0/1
5 3 14.3% 100.0% 3/3
6 4 19.0% 50.0% 2/4
7 2 9.5% 50.0% 1/2
8 2 9.5% 0.0% 0/2
9 3 14.3% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.