Тэдди

96 ігор за 2026 рік · 145 загалом ·клубні ігри · остання гра 1 лис 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 65.6% (21/32) 61.5% (16/26) 32 гри
Доп/гру 0.03 за 32 гри 0.01 за 26 ігор 32 гри
Мирний 66.7% (12/18) 52.9% (9/17) 18 ігор
Шериф 77.8% (7/9) 66.7% (2/3) 9 ігор · мало
Мафія 33.3% (1/3) 100.0% (3/3) 3 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) 66.7% (2/3) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 96
Win-rate 62.5% 60/96
Бали 63.40 з них 1.40 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 13
Середній ЛХ 1.23 13 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 70.6% 12/17
мафія 61.5% 8/13
мирний 61.4% 35/57
дон 55.6% 5/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 57 59.4%
шериф 17 17.7%
мафія 13 13.5%
дон 9 9.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
96 ігор
Найкращий місяць
вересень 2026 — 70.0% (14/20)
Максимум допів за гру
+0.50 · №29063
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

35 ігрових днів · грає 3 тижні поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
96 ігор · частки рахуються від них
1 12 12.5% 58.3% 7/12
2 10 10.4% 70.0% 7/10
3 13 13.5% 53.8% 7/13
4 13 13.5% 61.5% 8/13
5 5 5.2% 100.0% 5/5
6 9 9.4% 66.7% 6/9
7 5 5.2% 40.0% 2/5
8 13 13.5% 84.6% 11/13
9 8 8.3% 50.0% 4/8
10 8 8.3% 37.5% 3/8
57 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 10.5% 66.7% 4/6
2 7 12.3% 71.4% 5/7
3 11 19.3% 54.5% 6/11
4 9 15.8% 44.4% 4/9
5 3 5.3% 100.0% 3/3
6 2 3.5% 100.0% 2/2
7 3 5.3% 33.3% 1/3
8 7 12.3% 71.4% 5/7
9 4 7.0% 75.0% 3/4
10 5 8.8% 40.0% 2/5
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 17.6% 33.3% 1/3
2 1 5.9% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 17.6% 100.0% 3/3
5 1 5.9% 100.0% 1/1
6 3 17.6% 66.7% 2/3
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 2 11.8% 100.0% 2/2
9 1 5.9% 0.0% 0/1
10 2 11.8% 50.0% 1/2
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 15.4% 50.0% 1/2
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 2 15.4% 50.0% 1/2
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 2 15.4% 100.0% 2/2
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 1 7.7% 0.0% 0/1
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 22.2% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 22.2% 100.0% 2/2
9 2 22.2% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.