Клавдий Шифер

23 гри за 2026 рік · 136 загалом ·клубні ігри · остання гра 30 вер 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 75.0% (3/4) 25.0% (1/4) 4 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 4 гри 0.00 за 4 гри 4 гри · мало
Мирний 100.0% (2/2) 0.0% (0/2) 2 гри · мало
Шериф — 100.0% (1/1) 0 ігор
Мафія 50.0% (1/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 23
Win-rate 52.2% 12/23
Бали 12.00
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 71.4% 10/14
шериф 33.3% 1/3
мафія 20.0% 1/5
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 60.9%
мафія 5 21.7%
шериф 3 13.0%
дон 1 4.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
23 гри

Активність

7 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 7 30.4% 57.1% 4/7
2 5 21.7% 40.0% 2/5
3 4 17.4% 50.0% 2/4
4 1 4.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 8.7% 50.0% 1/2
8 1 4.3% 100.0% 1/1
9 3 13.0% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 42.9% 66.7% 4/6
2 2 14.3% 100.0% 2/2
3 1 7.1% 100.0% 1/1
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 14.3% 50.0% 1/2
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 66.7% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 2 40.0% 0.0% 0/2
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.