Лиса

131 гра за 2026 рік · 347 загалом ·клубні ігри · остання гра 31 жов 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 60.0% (15/25) 59.5% (25/42) 25 ігор
Доп/гру 0.02 за 25 ігор 0.01 за 42 гри 25 ігор
Мирний 63.2% (12/19) 52.2% (12/23) 19 ігор
Шериф 100.0% (2/2) 83.3% (5/6) 2 гри · мало
Мафія 50.0% (1/2) 50.0% (4/8) 2 гри · мало
Дон 0.0% (0/2) 80.0% (4/5) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 131
Win-rate 57.3% 75/131
Бали 78.20 з них 2.00 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 12
Середній ЛХ 1.33 12 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 10/15
мирний 61.8% 42/68
дон 61.5% 8/13
мафія 42.9% 15/35

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 68 51.9%
мафія 35 26.7%
шериф 15 11.5%
дон 13 9.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
10 ігор
Без штрафу поспіль
131 гра
Найкращий місяць
вересень 2026 — 71.4% (15/21)
Максимум допів за гру
+0.50 · №28663
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

37 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
131 гра · частки рахуються від них
1 36 27.5% 55.6% 20/36
2 14 10.7% 50.0% 7/14
3 6 4.6% 33.3% 2/6
4 4 3.1% 25.0% 1/4
5 5 3.8% 60.0% 3/5
6 18 13.7% 72.2% 13/18
7 17 13.0% 47.1% 8/17
8 6 4.6% 16.7% 1/6
9 12 9.2% 83.3% 10/12
10 13 9.9% 76.9% 10/13
68 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 19 27.9% 57.9% 11/19
2 9 13.2% 44.4% 4/9
3 2 2.9% 100.0% 2/2
4 2 2.9% 0.0% 0/2
5 3 4.4% 100.0% 3/3
6 9 13.2% 77.8% 7/9
7 7 10.3% 57.1% 4/7
8 3 4.4% 0.0% 0/3
9 6 8.8% 66.7% 4/6
10 8 11.8% 87.5% 7/8
15 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 7 46.7% 71.4% 5/7
2 1 6.7% 0.0% 0/1
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 13.3% 100.0% 2/2
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 1 6.7% 100.0% 1/1
35 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 7 20.0% 57.1% 4/7
2 3 8.6% 66.7% 2/3
3 2 5.7% 0.0% 0/2
4 1 2.9% 0.0% 0/1
5 2 5.7% 0.0% 0/2
6 7 20.0% 57.1% 4/7
7 8 22.9% 25.0% 2/8
8 1 2.9% 100.0% 1/1
9 2 5.7% 100.0% 2/2
10 2 5.7% 0.0% 0/2
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 23.1% 0.0% 0/3
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 3 23.1% 100.0% 3/3
10 2 15.4% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.