Bugavi

86 ігор за 2026 рік · 92 загалом ·клубні ігри · остання гра 5 лис 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 71.4% (10/14) 21.4% (3/14) 14 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 14 ігор 0.00 за 14 ігор 14 ігор · мало
Мирний 80.0% (8/10) 33.3% (3/9) 10 ігор · мало
Шериф 50.0% (1/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало
Мафія 50.0% (1/2) 0.0% (0/3) 2 гри · мало
Дон — 0.0% (0/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 86
Win-rate 43.0% 37/86
Бали 38.80 з них 0.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 11
Середній ЛХ 0.82 11 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 62.5% 5/8
мирний 50.0% 27/54
дон 33.3% 1/3
мафія 19.0% 4/21

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 54 62.8%
мафія 21 24.4%
шериф 8 9.3%
дон 3 3.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
56 ігор
Найкращий місяць
березень 2026 — 43.8% (7/16)
Максимум допів за гру
+0.30 · №27558
Найбільший штраф
−0.50 · №27153

Активність

30 ігрових днів · грає 4 тижні поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
86 ігор · частки рахуються від них
1 12 14.0% 41.7% 5/12
2 32 37.2% 34.4% 11/32
3 7 8.1% 28.6% 2/7
4 6 7.0% 50.0% 3/6
5 5 5.8% 80.0% 4/5
6 2 2.3% 50.0% 1/2
7 5 5.8% 80.0% 4/5
8 7 8.1% 14.3% 1/7
9 5 5.8% 60.0% 3/5
10 5 5.8% 60.0% 3/5
54 гри за мирний · частки рахуються від них
1 8 14.8% 62.5% 5/8
2 19 35.2% 36.8% 7/19
3 4 7.4% 50.0% 2/4
4 6 11.1% 50.0% 3/6
5 1 1.9% 0.0% 0/1
6 2 3.7% 50.0% 1/2
7 4 7.4% 75.0% 3/4
8 3 5.6% 33.3% 1/3
9 2 3.7% 100.0% 2/2
10 5 9.3% 60.0% 3/5
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 50.0% 75.0% 3/4
3 2 25.0% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
21 гра за мафія · частки рахуються від них
1 3 14.3% 0.0% 0/3
2 8 38.1% 0.0% 0/8
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 14.3% 100.0% 3/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 4.8% 100.0% 1/1
8 4 19.0% 0.0% 0/4
9 2 9.5% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.