Nice

67 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 5 лис 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 53.7% (22/41) 42.3% (11/26) 41 гра
Доп/гру 0.02 за 41 гру 0.02 за 26 ігор 41 гра
Мирний 56.0% (14/25) 50.0% (7/14) 25 ігор
Шериф 100.0% (2/2) 60.0% (3/5) 2 гри · мало
Мафія 40.0% (4/10) 20.0% (1/5) 10 ігор · мало
Дон 50.0% (2/4) 0.0% (0/2) 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 67
Win-rate 49.3% 33/67
Бали 35.10 з них 1.30 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 1.83 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 71.4% 5/7
мирний 53.8% 21/39
мафія 33.3% 5/15
дон 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 39 58.2%
мафія 15 22.4%
шериф 7 10.4%
дон 6 9.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
67 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.50 · №28983
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

24 ігрові дні · грає 17 тижнів поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
67 ігор · частки рахуються від них
1 4 6.0% 50.0% 2/4
2 5 7.5% 40.0% 2/5
3 3 4.5% 33.3% 1/3
4 11 16.4% 63.6% 7/11
5 10 14.9% 40.0% 4/10
6 9 13.4% 55.6% 5/9
7 10 14.9% 50.0% 5/10
8 7 10.4% 85.7% 6/7
9 5 7.5% 20.0% 1/5
10 3 4.5% 0.0% 0/3
39 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 2.6% 0.0% 0/1
2 2 5.1% 50.0% 1/2
3 2 5.1% 50.0% 1/2
4 7 17.9% 71.4% 5/7
5 7 17.9% 57.1% 4/7
6 7 17.9% 42.9% 3/7
7 4 10.3% 75.0% 3/4
8 3 7.7% 100.0% 3/3
9 4 10.3% 25.0% 1/4
10 2 5.1% 0.0% 0/2
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 28.6% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 28.6% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 6.7% 0.0% 0/1
2 3 20.0% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 13.3% 50.0% 1/2
5 3 20.0% 0.0% 0/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 20.0% 33.3% 1/3
8 3 20.0% 66.7% 2/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 3 50.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.